Шосе

Cyclocross

CAADX
Cannondale CAADx 105 Se 2018 52758 грн. Детальніше
Cannondale CAADX Tiagra 2018 41904 грн. Детальніше
Cannondale CAADX 105 2018 48114 грн. Детальніше
Cannondale CAADX Ultegra 2018 62073 грн. Детальніше

SuperX
Cannondale Superx Force 1 Se 2018 121068 грн. Детальніше
Cannondale Superx Apex 1 2018 93123 грн. Детальніше
Cannondale Superx Force 1 2018 111753 грн. Детальніше
Cannondale Superx Di2 2018 142803 грн. Детальніше

Циклокросс Cannondale

Що таке циклокросс? Це гібрид мтб і шосейника. Компанія Cannondale вже зарекомендувала себе, як лідер виробництва цих видів велосипедів, прийшла пора зайняти і циклокроссовый ринок!

Cyclocross унікальний вид спорту. Тут гонщики змагаються на коротких дистанціях з великою кількістю перешкод у вигляді повалених дерев, бар’єрів, піщаних підйомів і спусків, грязьових та непроезжаемых ділянок. Рами та вилки в циклокроссе більш жорсткі, ніж на шосейних велосипедах, верхня труба більш коротка для кращого контролю, а також нові моделі оснащені дисковими гальмами, так що циклокросс велосипеди складно сплутати з якими-небудь іншими.

Cannondale випускає велосипеди для циклокросса у двох серіях: SUPERX і CAADX. Відразу відзначимо, що всі моделі відповідають вимогам, наведеним у попередньому абзаці. Але також є ряд особливостей, що виділяють цей бренд на тлі інших, розглянемо їх.

Насамперед, це наявність власних технологій, таких як BALLISTEC CARBON, CONTINUOUS CARBON FIBER, HI-MOD CARBON, BB30 / HOLLOWGRAM, SAVE SPEED, DELTA SEAT TUBE, SAVE COMPONENTS, CAAD, DOUBLE-PASS SMOOTH WELDING, SI HEADSET. Непогано, правда? Завдяки цьому циклокроссы Cannondale легкі, міцні, жорсткі і володіють приголомшливим накатом!

Cannondale SUPERX

У цій серії ми пропонуємо 4 велосипеда. Всі вони побудовані на карбонових рамах і карбонових вилках. Рівень трансмісії стартує з Rival і закінчується Ultegra і SRAM Force CX1. Не забули й про якісні гальма, скрізь стоїть гідравліка. Покришки готові до підкорення лютого бездоріжжя і бруду. Родзинкою велосипедів можна назвати приголомшливий яскравий дизайн у кожної моделі.

Cannondale CAADX

Ця серія налічує 3 велосипеда, які базуються на алюмінієвих рамах. Бюджетна лінійка циклокроссов CAADX дозволить навіть новачку відчути себе справжнім гонщиком. Зрозуміло, у кожної моделі є деякі з перерахованих раніше фірмових технологій компанії. Особливо корисною буде SAVE, яка гасить вібрації від нерівній поверхні.

Кому підійдуть байки цієї серії? Новачкам, які хочуть спробувати себе в такій спортивній дисципліні, як циклокросс. Наявність перемикачів і гальм середнього рівня робить ці велосипеди більш доступними в ціні. Також багато набувають циклокросс, як універсальний велосипед, на якому можна однаково швидко ганяти як по шосе, так і по бездоріжжю, маючи при цьому комфортний кермо баран і близьку до аеродинамічній посадку.