Блог

Передзамовлення велосипеда Cannondale TOPSTONE

Хочеш стати першим володарем нового гравійника Topstone від Cannondale? Від сьогодні і лише до 13.09 ти маєш щасливу нагоду передзамовити його зі знижкою 20%! Не зволікай, кількість велосипедів та часу на роздум обмежено!

Довгоочикуване поповнення у родині Cannondale — новий Topstone.
Створений для підкорення найдовших та найскладніших доріг, Topstone водночас підкорює серця байдужих. Тому що відмінна керованість, комфорт посадки, а також широкі покришки стануть у нагоді будь-кому: фанатичному ком’ютеру, мандрівнику вихідного дня або прихильнику велосипедів для будь-яких доріг.

Легка алюмінієва рама передбачає установку покришок 700с шириною до 42 мм, які забезпечують надійне зчеплення з будь-якою поверхнею. Карбонова вилка з конусним штоком та 12-міліметровою віссю дає неймовірну керованість, а потужні дискові гальма — постійний контроль в різних умовах.

Конструктори Cannondale знають про комфорт все. Саме тому Topstone має характеристики еталонного ендуренс-велосипеда Synapse. Звідси стабільність при швидкісному педалюванні та здатнысть до будь-яких маневрів.
Topstone має внутрішню проводку тросів, кріплення на рамі для монтажу трьох фляг та сумок на раму. Одним словом, Topstone — це велосипед, готовий до будь-яких пригод. А ви готові?

Передзамовляй велосипед Cannondale TOPSTONE

Пропозиція дійсна з 30.08 до 13.09.2018.

* Ціни вказані без урахування знижки!
** Розрахунок по комерційному курсу валют