Блог

Smarforming — передова технологія створення алюмінієвих рам

Технологія SmartForming призводить до неймовірної точності розподілу товщини стінки та її форми, концентруючись на матеріалі рівно там, де це необхідно для збільшення жорсткості та міцності, дозволяючи видалити кожен зайвий грам з конструкції. 

Всередині батинг виконується завдяки плавним переходам, що дозволяють виключити грубі зміни у товщині матеріалу, що призводять до концентрації напруги. 

Легендарні подвійні зварні шви створюють найбільш потужні з’єднання. У парі з післязварним термооброблюючим процесом, що створює щільну і закінчену структуру, вони дозволяють отримати на виході найпрогресивніші та доступнірами з алюмінієвого сплаву. 

 

Технологія Smartforming дозволяє створювати оптимальні форми труб з неймовірно точним контролем за товщиною їхніх стінок, завдяки чому міцність та жорсткість збільшуються, а вага рами — зменшується.

Розрізнюють Smartform C1, C2 та C3, які відрізняються один від іншого. 

 

Cannondale Smartform C1: для створення велосипедних рам застосовуються гідравлічна витяжка, механічна конфігурація, холодне штампування, пірамідальним баттинг та подвійний гладкий зварочний шов. Такі рами є найтехнологічнішими та відповідно найдорожчими. 

Cannondale Smartform C2: характеризуються вдосконаленим баттінгом, чітко контрольованими формами труб рами та ідеальним зварочним швом, що дозволяє інженерам Cannondale вважати ці рами кращими. 

Cannondale Smartform C3: використовується також на рамах з алюмінієвого сплаву 6061. Тут застосований менш агресивний баттінг, менш радикальна форма труб та подвійні зварні шви лише в тоих місцях, де це конче потрібно. У зв’язку з цим рами з технологією Smarform  С3 є бюджетними.