photo
Cannondale QUICK GIRLS OS 2020

Підліткова модель серії QUICK від популярного виробника Cannondale. Колеса 24″ підійдуть дітям зростом 130 — 150 см і віком 7-12 років. Cannondale QUICK 24″ — якісний байк з привабливим зовнішнім виглядом і максимальним комфортом катання.

Рама і вилка велосипеду виготовлені з легкого і міцного сплаву алюмінію, що робить велосипед зручним в управлінні і надійним. Високоякісні комплектуючі велосипеда забезпечують довгу експлуатацію. Надійні гальма, зручні і правильно підібрані за розміром сідло, гріпси, ручки гальм і перемикання — це максимальний комфорт і безпека дитини.

Круті технології:

SMARTFORM ALLOY.

30 років досвіду роботи з алюмінієм поєднали в технології SmartForm: жодного зайвого грама алюмінію в рамі. За допомогою зміни товщини стінок, місця з мінімальним навантаженням робляться тонше для економії маси, а міцність досягається додатковим потовщенням в потрібних точках.

SMOOTH WELDING.

Полірування зварних швів — не тільки прикраса, а й додаткове посилення надійності. Будь-які дефекти зварювання виявляються під час полірування, і обов’язково виправляються.

10 773 грн.
Де купити
Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Колеса
Система
Компоненти