photo
photo
Cannondale Synapse 105 2020
40 571 грн.
Де купити

Cannondale SYNAPSE 105 — новинка 2020 року для  їзди на дальні відстані з підвищеним комфортом. Спокійна поїздка по шосе, швидкісний заїзд і навіть любительське змагання — з цим байком можливо все! Відмінний дорожній велосипед для тих, хто шукає універсальність, продуктивність і комфорт.

Алюмінієва рама створена за допомогою технології гасіння вібрацій SAVE, щоб райдер НЕ відчував тряски під час їзди по нерівному дорожньому покриттю. Використання технології SmartForm Alloy дозволило відрегулювати товщину труб, посиливши міцність в особливо вразливих місцях. За рахунок цього рама вийшла легкою і міцною. Плоскі зварні шви збільшують надійність, та й виглядають набагато краще звичайних. Проводка тросів внутрішня, це захищає їх від забруднень, негативних впливів навколишнього середовища і подовжує термін служби.

Велосипед отримав подовжену колісну базу, що зробило його більш стійким. Кілька піднять керма забезпечують зручну посадку: нахилу торса досить для того, щоб ефективно набирати швидкість, але в той же час спина і руки не перенапружуються. Группсет Shimano 105 відмінно вписується в загальну концепцію моделі: швидке і чітке перемикання швидкостей, точна настройка і відмінні показники продуктивності. SYNAPSE 105 2020 — хороший вибір, якщо ви шукаєте комфортний і швидкий велосипед для тривалих поїздок.

 

 
Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Колеса
Трансмісія
Компоненти