photo
Cannondale TRAIL SE 2 2021
  • M
  • L
  • XL
44 051 грн.
Де купити

Cannondale Trail SE — це прокачана версія алюмінієвого хардтейла Trail SL, розрахована на більш динамічну й агресивну їзду по бездоріжжю. Дана модифікація обладнана більш широкими покришками з яскраво вираженим протектором, вилкою зі збільшеним ходом, переднім гальмівним ротором більшого діаметру та трансмісією 1х. Зібраний велосипед на тій же легкій і міцній рамі, що і Trail SL.

При виготовленні рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Подвійне зварювання і полірування швів допомагають виявити та усунути дефекти при зварюванні труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а короткі й низькі пера надають прискоренню вибуховий характер. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний рульовий стакан.

Пружинно-масляна вилка Rock Shox 35 Silver R, з ходом 120 мм, наскрізною віссю на 15 мм та діаметром ніг, збільшеним до 35 мм, завдяки своїй жорсткості, дозволяє не втрачати керування на технічних і сильно вибоїстих стежках. Покришки встановлені в улюбленому багатьма просунутими райдерамі поєднанні: спереду дуже чіпка Maxxis Minion DHF 2,5 », що забезпечує чудовий контроль над керуванням, а позаду неймовірно накатиста Maxxis High Roller II 2,3 ». Обидві покришки готові для безкамерного використання. Гідравлічні дискові гальма Shimano MT410, зі збільшеним переднім ротором до 180 мм, дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш потужним та ефективним. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія Sram SX Eagle 1х12, яка добре себе зарекомендувала за час свого існування. Колеса у цій моделі зібрані на накатистих втулках Shimano MT400 та ободах WTB STX i25, які підтримують безкамерне використання. Також на велосипед встановлений регульований підсідельний штир TranzX з ходом 130 мм, який дозволить легше долати складні ділянки трейла.

Додатково на передній втулці велосипеда встановлений датчик Cannondale Wheel Sensor, розроблений спільно з Garmin. Він збирає інформацію про швидкість, відстань та маршрут, яку можна синхронізувати з більшістю смартфонів і фітнес-гаджетів по Bluetooth або ANT +.

Cannondale Trail SE 2 відмінно підходить для любителів складних і технічних трейлів.

Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Рама Алюміній SmartForm C2 Alloy, SAVE, конусна рульова, post mount disc, внутрішня проводка, сумісна з дроппером, BSA-73, вісь 12мм, Boost 148
Кермо FSA Riser, алюміній, 31.8мм, підйом 15мм, 760мм
Винос Cannondale, 6061 алюміній, 31.8мм, 7°
Колеса
Ободи WTB STX i25 TCS, 32сп, готові до безкамерного використання
Спиці Нержавіюча сталь, 14g
Каретка Truvativ Power Spline
Покришки (перед) Maxxis Minion DHF 29 x 2.5” Exo Casing, готові до безкамерного використання / (зад) Maxxis High Roller II, 29 x 2.3”, EXO casing, готові до безкамерного використання
Трансмісія
Шатуни Шатуни – SRAM SX Eagle Power Spline, 30T
Касета SRAM SX Eagle, 11-50т, 12шв.
Задній перемикач SRAM SX Eagle 12шв.
Манетки SRAM SX Eagle 12шв.
Ланцюг SRAM SX Eagle 12шв.
Компоненти
Вилка Rock Shox 35 Silver R, хід 120мм, пружинно-масляна, 15x110, 51мм оффсет
Каретка Truvativ Power Spline
Гріпси Fabric FunGuy
Рульова Інтегрована, конусна, промпідшипник
Гальма Shimano MT410 дискові гідравлічні, ротори 180/160мм RT10
Гальмівні ручки Shimano MT410 дискові гідравлічні
Сідло Cannondale Trail
Підсідельний штир TranzX Dropper, 31.6мм, внутрішня проводка, хід 130мм
Додадково Датчик Cannondale Wheel Sensor