E-Bikes

Sportive Touring

Quick NEO

Mavaro NEO

Прогулянкові електро велосипеди Cannondale

Електричні прогулянкові велосипеди Cannondale Mavaro підійдуть тим, хто хоче отримувати задоволення від катання, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Представлені дві лінійки — Active і Performance, які налічують в сумі цілих 13 моделей, серед яких є як чоловічі, так і жіночі.

Головною особливістю є розташування батареї на багажнику, а не на рамі. Також велосипеди значно відрізняються між собою: геометрією рами, потужністю двигуна, виделками, комплектуючими по частині гальм і трансмісії, наявністю додаткових аксесуарів, наприклад повним захистом ланцюга, підніжкою і так далі.

З появою електровелосипедів туризм на такому виді транспорту стає ще більш комфортним. Компанія Cannondale пропонує лінійку Quick Neo, яка відмінно впорається з цим завданням. Представлено 4 моделі, для чоловіків, для жінок.

Геометрія рами спрямована на те, щоб було комфортно проводити на велосипеді досить велика кількість годин. Є крила, багажник, переднє і заднє освітлення, підніжка. Рівень комплектуючих досить високий, забезпечить легке і безпечне пересування від однієї точки до іншої!