Фiтнес

Fitness

Quick Carbon
Cannondale Quick Carbon 2 2018 Детальніше
Cannondale Quick Carbon 1 2018 Детальніше

Quick
Cannondale QUICK Disc 5 2019 15574 грн. Детальніше
Cannondale QUICK Disc 4 2019 18174 грн. Детальніше

Quick CX
Cannondale QUICK CX 4 2019 15574 грн. Детальніше

Adventure
Cannondale Adventure 3 2018 Детальніше
Cannondale Adventure 2 2018 Детальніше
Cannondale Adventure 1 2018 Детальніше

Гібридні велосипеди Cannondale

Серія Cannondale Recreation – це надійні міські велосипеди для їзди по асфальту або парковими стежками. Їх часто називають гібридами – велосипедами, що поєднують в собі елементи шосейника і гірського байка. Вони мають міцні 28-дюймові колеса, прямий кантрийний кермо і «гірниче обладнання. Завдяки своїй універсальності такі байки стануть оптимальним варіантом для райдерів, які планують поєднувати прогулянки по бездоріжжю і по асфальту.

Cannondale представляє дві лінійки серії гібридних велосипедів Recreation – Quick Speed і Quick СХ. Велосипеди Quick Speed розраховані для поїздок по асфальту або легкому бездоріжжю. За своїми характеристиками більше тяжіють до шосейним моделям – хороша аеродинаміка, ригидная вилка і більш гладкі покришки.

Моделі Quick СХ ближче до гірських байкам, оскільки мають кращу прохідність. Амортизаційна вилка дозволить почувати себе комфортно навіть на бездоріжжі, а гідравлічні гальма забезпечать контроль за будь-якої погоди. Велосипеди Сannondale Quick відрізняються нестандартним 1,5-дюймовим рульовим стаканом, який гарантує хорошу жорсткість. В результаті – точне й упевнене керування на трасах будь-якої складності.

Всі гібридні велосипеди Cannondale Recreation зібрані на найлегших алюмінієвих рамах. При їх виготовленні використовується технологія двухшовной гладкою зварювання, яка забезпечує швах надійність і виключає наявність дефектів. Виробник дає довічну гарантію на рами, що підтверджує їх високу якість і готовність навіть до самим сильним навантаженням.

Велосипед Cannondale Quick

Моделі Quick Speed і Quick СХ створені з урахуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE. Вона гарантує максимально комфортну їзду, згладжуючи всі нерівності дороги. Дана розробка дозволяє економити сили і забути про втому навіть під час довгих поїздок, цим гібридні велосипеди особливо гарні..

Серія велосипедів Recreation являє собою компроміс для райдерів, які готові до міксу асфальту і грунту. Такі байки будуть затребувані в будь-яких поїздках, походах і навіть змаганнях.