Гiрськi

All mountain

Trigger

Cannondale Trigger

Ще один монстр класу OverMountain. Цей велосипед здатний проїхати скрізь. Для нього не існує перешкод, він повністю стирає межу між швидкісними якостями XC і прохідністю All-Mountain. Цей байк підходить для коротких швидкісних заїздів по місцевості зі складним рельєфом.

Серія Cannondale Trigger пропонує алюмінієві, так і карбонові моделі. На відміну від Jekyll, тут встановлені вилки Fox, а не Rock Shox. Топові велосипеди традиційно укомплектовані Lefty. Трансмісія і гальма професійного рівня, чіткість і надійність роботи гарантована. Ці байки вразять вас своєю керованістю, швидкістю і комфортом навіть на самому важкому маршруті з крутими підйомами і складними спусками.

Фірмові технології

Є у цих велосипедів одна цікава особливість. Це задній амортизатор DYAD RT2. Він здатний працювати в двох режимах. Якщо встановити режим Elevate, то хід підвіски знижується, дозволяючи швидше долати підйоми та горизонтальні поверхні. Якщо встановити режим Flow, то хід підвіски не обмежується і працює за максимум. Це оптимальний варіант для агресивних спусків, де постійно відбуваються сильні удари та навантаження. На таких ділянках велосипед буде плюшевим і м’яким.

І ще одна технологія – ECS-TC System. Це спеціальна система підшипників, яка забезпечує неперевершену якість управління велосипедів в даній серії.

Карбонові рами Cannondale виготовляються з композиту BALLISTEC, який використовується при виробництві озброєння. Досвід інженерів і матеріал найвищої якості підтверджують, що карбоновим рам Cannondale немає рівних. Легкі і міцні, вони давно підкорили найбільш титулованих райдерів з усього світу. Алюмінієві рами Cannondale не багатьом поступаються углеволокну.