Гiрськi

Cross Country

Scalpel
Cannondale SCALPEL Hi-MOD 1 2021 229071 грн. Детальніше
Cannondale SCALPEL Carbon SE 1 2021 156571 грн. Детальніше
Cannondale SCALPEL Carbon 2 2021 162371 грн. Детальніше
Cannondale SCALPEL Carbon 2 Feminine 2021 162371 грн. Детальніше
Cannondale SCALPEL Carbon 3 2021 123221 грн. Детальніше
Cannondale SCALPEL Carbon 4 2021 105821 грн. Детальніше
Cannondale SCALPEL Carbon SE 2 2021 117421 грн. Детальніше

F-Si
Cannondale F-Si Carbon 3 2021 104371 грн. Детальніше
Cannondale F-Si Carbon 4 2021 92771 грн. Детальніше
Cannondale F-Si Carbon 5 2021 71311 грн. Детальніше

Cannondale Scalpel-Si

Модельний ряд Scalpel – це кращі двопідвіси, неймовірно легкі, відрізняються хорошою жорсткістю і відмінною керованістю. Це досягається завдяки легчайшим рам, системною інтеграцією і топовими компонентами. Серія Cannondale Scalpel – це справжні гоночні монстри бездоріжжя.

Карбонові рами включають композит BALLISTEC, він розроблений спеціально для збройної галузі. Невагомі і міцні, вони не мають аналогів у всьому світі. Алюмінієві рами Cannondale трохи поступаються углеволокну, однак мають ряд своїх переваг. Їх виробляють з використанням усіх інноваційних технологій, серед яких гидроформинг, баттинг, фрезерування. Це забезпечує алюмінієвих рам завидну міцність, легкість і гладкість.

Велосипеди Scalpel виробляються з використанням унікальної технології ZERO PIVOT. Гнучкі верхні пір’я забезпечують такий рівень бічній і торсіонної жорсткості, до якого далеко навіть шарніру з одним підшипником. У серії OverMountain Scalpel запозичив кріплення з 15-ти міліметровими наскрізними осями по технології ECS-TC і додаткову міцну перемичку, яка з’єднує верхні пір’я. Подібна конструкція з’єднує верхні пір’я і перешкоджає скручування, гарантуючи додаткову жорсткість.

Cannondale Scalpel – це ракета, яка летить вгору і ще швидше спускається вниз. Якщо вам потрібен велосипед, легкий, жорсткий, швидкий, міцний, маневристый, який дає максимальну віддачу від кожного обороту шатуна, то Scalpel – ваш вибір!

Професійні райдери давно визнали унікальність і неймовірну технологічність двопідвісів Cannondale. Це й не дивно, адже ці байки допомагають реалізувати максимум можливостей під час катання, а також забезпечують кращий результат і безпека на самих екстремальних трасах. Унікальні технології, втілені в двухподвесах Cannondale, роблять їх недосяжними для конкурентів.

Cannondale F-Si Alloy&Carbon

Компанія пропонує серію хардтейлов Cannondale F-Si Alloy і Cannondale F-Si Carbon з гоночної геометрією рами. Велосипеди цього модельного ряду відрізняються неймовірною поперечною жорсткістю рами і вертикальної піддатливістю микроподвески SPEED SAVE, які зберігають швидкість і зменшують втому від вібрацій. Використання інноваційних матеріалів і унікальних технологій забезпечують Cannondale F-Si лідируючі позиції на ринку гірських хардтейлов.

Моделі базуються як на алюмінієвих, так і на карбонових рамах. У першому випадку використовується технологія SMARTFORMED, яка дозволяє змінювати товщину стінок труб. Завдяки цьому відбувається точний розподіл матеріалу та його концентрації в потрібних місцях, тому алюмінієві рами F-Si Alloy неймовірно міцні, жорсткі і легкі. У карбонових рамах використовується углеволокно BALLISTEC – поєднання мінімального ваги і надійності, що досягаються шляхом сотень тестів і випробувань.

Що стосується комплектації, то на молодші моделі Cannondale F-Si Alloy встановлені вилки Rock Shox з ходом 100 мм, оптимальний варіант для крос-кантрі. На всіх інших моделях встановлена фірмова вилка Cannondale Lefty. Інше навісне обладнання стартує від середнього і закінчується самим топовим. Виходячи зі своїх потреб, вибирайте велосипед під стиль їзди.

Спеціальна геометрія велосипедів F-Si має вкорочені пір’я і низьку каретку, що дозволяє зберегти жорсткість рами 26-ти дюймового хардтейла, надаючи йому додаткової стійкості. Зараз Cannondale випускає виключно велосипеди 29-дюймів в даній серії.

Інженери Cannondale не обійшлися без унікальної технології гасіння вібрацій SAVE, доопрацювавши її спеціально для крос-кантрійних гонок. При невеликій вазі і жорсткості під час педалювання SPEED SAVE гарантує відмінний накат, краще прискорення і стрімку швидкість на поворотах без шкоди передачі потужності.

Особливої уваги серед технологій Cannondale у серії F-Si заслуговує кареточний вузол ВВ30. Збільшений до 30 міліметрів вал і більш широка каретка гарантують неймовірну твердість під час їзди. Використовуючи стандарт BB30, команда Cannondale також домоглася значного зменшення ваги за рахунок мінімальної кількості деталей і полою алюмінієвої осі.