Гiрськi

Enduro

Jekyll

Cannondale Jekyll

Ця серія включає велосипеди на карбонових і алюмінієвих рамах. Геометрія рами дуже зручна, комфортна посадка, дає хороший огляд для постійного контролю за трасою. При виготовленні використовуються всі сучасні технології, такі як гидроформинг, баттинг, ковка, фрезерування. Це дозволяє максимально зменшити вагу рами.

Велосипеди серії Cannondale Jekyll комплектуються різним навісним обладнанням. Моделі Jekyll 4, Jekyll 3, Jekyll Carbon 2 Pike укомплектовані виделками Rock Shox Pike, в той час як на моделях Jekyll Carbon 2 Lefty і Jekyll Carbon 1 встановлена фірмова вилка Lefty. Кількість зірок моделі гальм і перемикачів теж відрізняються у кожного велосипеда. Вибирати потрібно виходячи з ваших потреб.

Фірмові технології

Є у цих велосипедів одна цікава особливість. Це задній амортизатор DYAD RT2. Він здатний працювати в двох режимах. Якщо встановити режим Elevate, то хід підвіски знижується, дозволяючи швидше долати підйоми та горизонтальні поверхні. Якщо встановити режим Flow, то хід підвіски не обмежується і працює за максимум. Це оптимальний варіант для агресивних спусків, де постійно відбуваються сильні удари та навантаження. На таких ділянках велосипед буде плюшевим і м’яким.

І ще одна технологія – ECS-TC System. Це спеціальна система підшипників, яка забезпечує неперевершену якість управління велосипедів в даній серії.

Карбонові рами Cannondale виготовляються з композиту BALLISTEC, який використовується при виробництві озброєння. Досвід інженерів і матеріал найвищої якості підтверджують, що карбоновим рам Cannondale немає рівних. Легкі і міцні, вони давно підкорили найбільш титулованих райдерів з усього світу. Алюмінієві рами Cannondale не багатьом поступаються углеволокну.