Гiрськi

FAT Bike

FAT CAAD

Фетбайки Cannondale

За останні кілька років тільки самий ледачий виробник ще не почав створювати Фэтбайки. Велосипед Fatbike (товстий велосипед в перекладі з англійської) відрізняється від інших широченними покришками, ширина яких зазвичай становить 3,5-5 дюймів. Такі колеса порівнянні з автомобільними, в тому числі по прохідності. Тиск в шинах тримається на рівні 0,2-2 атмосфер.

Завдяки цьому на такому велосипеді можна долати такі поверхні, на яких звичайний байк просто потоне, наприклад пісок або сніг. А завдяки низькому тиску в покришках немає гострої необхідності в амортизаційної вилки. Чи може такий велосипед стати щоденним видом транспорту? Навряд чи. Але як байк для фанового катання або туризму в складних умовах – це відмінний вибір.

Фэтбайки Cannondale відмінно доповнюють інші серії велосипедів, адже компанія не відстає від модних новинок на ринку і поспішає заповнити прогалини. Моделі Fat CAAD базуються на алюмінієвій рамі. Традиційно при їх виготовленні застосовуються всі сучасні технології, включаючи баттинг, гидроформинг і полірування швів. Не дивлячись на ширину покришок, пера вийшли дуже короткими, а все завдяки фірмовим шатунам Si і висунутої зірці. Fat CAAD володіє найменшим Q-фактором у світі.

Модель Fat CAAD 1 продається на ригідної вилці. Модель Fat CAAD 2 виделкою Lefty, щоб зробити велосипед ще більш універсальним і вездеходным. А завдяки Fat Performance Geometry, посадка на велосипеді така ж, як і на звичайному крос-кантрийнике, тобто пересідаючи на фет, у вас не виникне відчуття дискомфорту. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи потрібен вам фэтбайк Cannondale, просто покатайтеся на такому велосипеді і всі сумніви зникнуть.