Жiночi

Fitness

Quick

Althea

Adventure

Фітнес велосипеди Cannondale

Не дарма ця серія називається Фітнес. Велосипеди серій Cannondale Quick і Quick Speed ідеально підходять для щоденного катання, щоб підтримувати себе у формі. Тренування ще ніколи не були настільки приємними!

Всі велосипеди цих серій базуються на алюмінієвих рамах і жорстких вилках. В добавок до цього на них встановлені тонкі покришки. Таке поєднання дозволяє з легкістю долати значні відстані по асфальтових дорогах і підтримувати при цьому хорошу середню швидкість.

Cannondale Quick Womens

Ці велосипеди оснащені навісним обладнанням початкового рівня. Підійдуть для помірних тренувань по хорошому дорожньому покриттю. На вибір надається 3 моделі. У всіх різних дизайн і незначні відмінності у комплектації. І звичайно ж, фірмова технологія SAVE. Вона гасить вібрації, роблячи поїздку ще комфортніше.

Cannondale Quick Speed Womens

У цих велосипедах ще більше спорту! Ефективна спортивна посадка, яка дозволяє їздити з комфортом і впевненістю, злегка піднявши голову. Відмінністю від попередньої серії є наявність шосейній, а не гірської трансмісії. А також наявність дискових гальм на моделях Quick Speed Womens 1 і 2.

Що стосується виїзду на бездоріжжі на цих фітнес велосипедах, то це цілком можливо. Укочений грунт під силу і таким байкам, не дивлячись на асфальтові покришки. Головне, не захоплюйтеся їздою по піску.