Жiночi

Road

SuperSix Evo
Cannondale SuperSix EVO Carbon Disc Women’s Ultegra 2020 75573 грн. Детальніше

Topstone
Cannondale TOPSTONE 105 Feminine 2020 45873 грн. Детальніше

Жіночі шосейнi велосипеди Cannondale

Елітна серія шосейних велосипедів призначена для максимальної ефективності. Мають украй малу вагу, збалансовану жорсткість і особливу геометрію розроблену спеціально для жінок. Всі кращі технології Cannondale злилися в серії велосипедів WOMENS ELITE ROAD.

Що ж пропонують нам жіночі гоночні велосипеди? Це дві серії модельного ряду під назвою Cannondale CAAD10 Womens і Cannondale SuperSix Evo Womens. Завдяки зміненої геометрії рами, на відміну від чоловічих моделей ці спортивні снаряди ідеально підходять для дівчат. Тепер тренування та участі в змаганнях стануть ще простіше і приємніше.

Cannondale CAAD12 Womens

Ця серія пропонує на вибір 3 велосипеда з навісним обладнанням різного рівня: Tiagra, 105 і Ultegra. У всіх використовуються фірмові технології компанії Cannondale, серед яких Smartformed Alloy, Save Speed, Delta Seat tube, Save Components, BB30, CAAD, Double-pass smooth welding, SI Headset. Список вражає, чи не правда? Згадайте про нього, коли будете вибирати жіночий гоночний велосипед.

Cannondale SuperSix Evo Womens

Ще одна легендарна серія. Включає в себе 4 моделі на обладнанні 105, Ultegra, Red. Рами неймовірно легкі, жорсткі і накатистые. Всі карбонові, створені за технологією Ballistec Carbon. Повністю оновлена вилка Speed Save. Новий підсідельний штир, здатний відхилятися і гасити вібрації, щоб зробити їзду ще більш комфортною.

І звичайно в цій серії також присутні усі сучасні технології Cannondale. Так що, якщо вам потрібен велосипед для тренувань та участі у змаганнях, то ці красені саме те, що потрібно для досягнення нових вершин та встановлення рекордів.

Cannondale Synapse жіночий

Cannondale Synapse ідеально підходить для щоденних поїздок на великі відстані завдяки специфічній геометрії рами. Тут ми пропонуємо вам познайомитися з жіночої лінійкою цих велосипедів.

Швидкість, комфорт, гасіння вібрацій, ефективність. Ось слова, які максимально точно описують Synapse Womens. Ще ніколи велосипед не був настільки комфортним для подолання великих відстаней на високій швидкості. З таким байком навіть машина не потрібна, поїздка в інше місто? Не питання! Сіли і поїхали!

Cannondale Synapse Alu Womens

Як можна здогадатися з назви, це тренувальні велосипеди на базі алюмінієвої рами, класичний варіант шосейного байка. А вже кому-кому, але компанії Cannondale відомі всі секрети роботи з цим матеріалом, тому велосипеди легкі, швидкі, маневрені, міцні і відмінно котять.

Серія Alu пропонує на вибір 5 велосипедів з обладнанням Claris, Sora, Tiagra і 105. Такі варіанти гарні для новачків, хто тільки починає свій шлях в шосейному велоспорті. Просте, але надійне обладнання, доступна ціна, і при цьому, відмінні рами із застосуванням фірмових технологій, таких як Smartformed Alloy, Save Speed, Save Components і багатьох інших.

Cannondale Synapse Carbon Womens

У цій серії всі велосипеди базуються на карбоновій рамі. Обладнання стартує з Tiagra і закінчується на Ultegra Di2. Купувати такий спортивний снаряд варто, якщо ви вже досвідчений велосипедист, який знає, на що він здатний і все залишається лише за відмінним велосипедом. Тренування разом з Synapse Carbon почнуть приносити більше радості, особливо, коли ви помітите, наскільки швидше стали долати знайомі відстані.

Щоб докладніше познайомитися з цими чудовим велосипедами, вибирайте вподобану модель з каталогу і швидше вивчати компоненти і технології! Після цього ви вже не зможете відмовити собі в покупці такого шикарного залізного коня.