Блог

BALLISTEC CARBON — запатентована технологія Cannondale

Технологія BallisTec — є запатентованою технологією інженерів Cannondale. Вона дозволяє створювати надміцні та наджорсткі карбонові рами Cannondale. На сьогодні це ідеальне поєднання передових материалів в індустрії та вдосконаленого проектування та дизайну. Результат завжди помітний на наших продуктах. 

Для гірських велосипедів це дає можливість створювати міцні та при цьому легкі велосипеди. Таку технологію мають моделі Habit, Scalpel-Si та F-Si. Технологія дозволяє створювати не лише легкі рами, а й у той же час контролювати повну надійність рам. Тож, розберемося у деталях.

Технологія починається з підбору базової структури. Вона повинна мати таку міцність, щоб витримати будь-які навантаження та мати торсіонну жорсткість. 

Для цього використовуються надміцні волокна, які також застосовуються у воєнній техніці. 

Для закріплення застосовуються спеціальні смоли. Вони легкі, жорсткі та мають витримати тисячі циклів деформації. Поєднуючі ці якості волокна та смол, ми досягаємо всіх необхідних властивостей рами: легкість і водночас жорсткість, здатна витримати високі навантаження без якихось втрат у міцності чи цілісності конструкції. 

Це дозволяє рамам пройти всі тести на міцність та зносостійкість. А відтак рами Cannondale з технологією BallisTec готові витримати будь-які виклики цього світу.