Блог

Cannondale Bad Boy 2017: що змінилося?

Легендарна серія міських велосипедів Cannondale Bad Boy отримала значні зміни в 2017 році і тепер вони вже зовсім не схожі на ті байки, з яких компанія починала 17 років тому. Це абсолютно новий міський велосипед з футуристичним дизайном.

Вся лінійка Bad Boy тепер базується на рамі New Bad Boy OPI. Зовнішній вигляд рами в цілому залишився колишній, але є зміни, які помітні в задньому трикутнику і рульовому стакані. Збереглася темне забарвлення і внутрішня проводка тросів. Замість великої написи Cannondale вздовж нижньої труби рами, тепер можна помітити светоотражающую смугу разом з логотипом на верхній трубі.

Наступна зміна, яка впадає в очі, це однонога ригидная вилка Lefty OPI. Раніше одноногі вилки можна було спостерігати тільки на топових велосипедах Bad Boy, але тепер всі моделі мають таку вилку, від 1-ої до 4-ої, хоча незначні відмінності в них є. До речі, дуже доречно провели гальмівні троси через вилку. Тепер все Bad Boy 2017 будуть притягувати погляди перехожих!

Після успішної презентації Cannondale Slate на колесах 650b було прийнято рішення оснастити серію Bad Boy аналогічним стандартом. В результаті велосипеди комплектуються покришками Schwalbe 650×35-40c. Серед переваг такого підходу можна виділити те, що велосипед не втрачає в швидкості і накаті, але при цьому дозволяє поглинати незначні асфальтові нерівності міського дорожнього покриття.

Cannondale Bad Boy 4 2017

Це наймолодший велосипед серії. Скромний рівень навісного обладнання дозволяє встановити розумну ціну. Девятіскоростная трансмісія Shimano Altus, механічні гальма Shimano Promax, покришки Schwalbe Kojak Performance 650x35c, вилка Lefty Rigid OPI. Відмінний велосипед для тих, кому не потрібно занадто багато швидкостей або гідравлічна система гальм. Простий і надійний.

Cannondale Bad Boy 3 2017

Практично ідентичний попередньому байк, але деякий навісне обладнання вище рівнем. Тут встановлені перемикачі Shimano Acera спереду і Alivio ззаду, теж 9 швидкостей. Також для любителів різкого гальмування є гідравліка Shimano BR-M315. Зірки на шатунах аналогічні попередній моделі — 48/36/26. Хороша модель для повсякденної експлуатації з помірними цінами на витратні матеріали.

Cannondale Bad Boy 2 2017

А ось тут вже починають розкриватися цікаві деталі. У вилці і підсідельному штирі цього велосипеда інтегровано LED освітлення! Батареї інтегровані і заряджаються за допомогою USB. Тепер ви будете ще помітніше при катанні в темний час доби.

Велосипед відрізняється від двох попередніх і по частині навісного обладнання. Встановлено трансмісія 1х11 Shimano Metrea. Це новинка на ринку, яка позиціонується, як ідеальний варіант для велосипедів міського типу. Касета шосейного типу Shimano 105 з розрахунком 11-32 для комфортного пересування як по прямій, так і в гірку. Гідравлічні гальма Magura MT2 і фолдінговие покришки Schwalbe G-One Performance 650x40c. Справжня міська ракета!

Cannondale Bad Boy 1 2017

І нарешті найцікавіший і просунутий велосипед. Ця модель для тих, хто женеться тільки за кращими компонентами! Тут також є інтегроване в вилку і підсідельний штир освітлення, гідравлічні гальма Magura MT2, покришки Schwalbe G-One Performance 650x40c, але зовсім інша трансмісія.

Модель Bad Boy 1 традиційно укомплектована планетарної втулкою з трансмісією на 8 швидкостей Shimano Alfine S503 Rapidfire і ремінною передачею! У чому перевага такого підходу? Довговічність і відсутність необхідності в постійному обслуговуванні і змащення. Ідеальний вибір для тих, кому потрібен невибагливий в обслуговуванні надійний велосипед для частого катання.

Ось і все короткий опис новинок Cannondale Bad Boy 2017 року. Зрозуміло, що все велосипеди укомплектовані і іншими фірмовими компонентами, розробленими спеціально для цієї лінійки. До них відносяться обода, педалі, підсідельні штирі, керма і виноси. Це робить ці байки унікальними і неповторними по відношенню до інших брендам, представленим на ринку.