Блог

Електро двопiдвiс Cannondale Moterra

Електровелосипеди в останні роки стали популярнішими і потихеньку виходять в світові тренди. Якщо раніше в основному проводилися міські моделі, то тепер все частіше на ринку з’являються гірські велосипеди з електричним приводом. Cannondale не відстає і в 2017 році представляє серію Cannondale Moterra!

Лінійка E-MTB, названа Cannondale Moterra пропонує дві моделі електро гірських двухподвесних велосипедів. Вони отримали топові електромотори, місце під флягу на рамі і кращу керованість серед схожих байків на ринку. Cannondale славиться своїми двухподвеснимі велосипедами, тому немає сумнівів в тому, що їм вдалося створити по-справжньому крутий електровелосипед!

Продумано все дрібниці. При агресивній їзді з гірки, інтегрований заспокоювач ланцюга збереже її на місці, а спеціальна гумова накладка подбає про збереження і чистоті батареї. Мотор інтегрований максимально компактно за допомогою технологій Si. А ще у цього велосипеда найкоротші пір’я з усіх існуючих на даний момент електровелосипедів. Однак, сюди стануть тільки 27.5 «колеса.

Cannondale Moterra LT

Старша лінійка електровелосипедів з вартістю від 5749 $. Топова модель пропонує комплектацію у вигляді амортизаторів Fox Factory з ходом 160 мм, електромотор Bosch Performance CX 250W з батареєю Bosch Power Pack 500Wh, трансмісію і гальма Shimano XT, покришки Schwalbe Magic Mary SugerG 2.35 «і Hans Dampf 2.35». Вага велосипеда близько 23,4 кг.

Модель простіше комплектується виделкою RockShox Yari і заднім амортизатором RockShox Monarch RT. Трансмісія і гальма також рівнем простіше — Shimano SLX. Мотор аналогічний попередній моделі.

Cannondale Moterra

У цій серії комплектація моделей відрізняється як мінімум ходом підвіски і ціною, яка стартує від 3599 $. На моделі Moterra 1 стоїть вилка і амортизатор Fox Factory, але хід вже 130 мм. Движок, гальма і трансмісія аналогічні Cannondale Moterra LT 1. А ось покришки — Schwalbe Nobby Nic SnakeSkin 2.8 «, ще ширше! Але в цілому вага менше на 1 кг — 22,4.

Модель Moterra 2 оснащена вилкою Rock Shox Yari RC 130, ззаду Rock Shox Monarch R. Також менший хід в порівнянні з лінійкою LT. Мотор все той же, трансмісія і гальма Shimano SLX, покришки Schwalbe Nobby Nic SnakeSkin 2.8 «.

І наймолодший електровелосипед в лінійці — Moterra 3. Тут варто вилка RockShox Sektor Silver RL з ходом 130 мм і підвіска RockShox Monarch R 130 мм. Трансмісія і гальма Shimano Deore. Покришки Schwalbe Nobby Nic SnakeSkin 2.8 «. Весь трохи додається і становить 23.4 кг.

Всі велосипеди будуть проводитися в ростовках S, M, L, XL. І найголовніше, для чого ж потрібні і кому підійдуть такі потужні електро двухподвеси? Cannondale Moterra — це ідеальний варіант для екстремального катання в гірських умовах. Електромотор значно розширює можливості райдера в плані подолання підйомів і складних ділянок.

Поєднання технічних досягнень компанії Cannondale з потужними електродвигунами Bosch дозволили створити велосипед, для якого практично не існує перешкод. Moterra проїде всюди, адже у нього відмінні ходові характеристики і при цьому дуже слухняне управління.