Блог

Мабуть, найкраща звичка — Cannondale Habit

Серед всіх різних велосипедних МТБ-спеціалізацій категорія трейл, мабуть, заслуговує найбільшої уваги. Для більшості райдерів ця категорія є оптимальною, щоб відмінно провести час з друзями і просто підтримувати себе у формі.

І чим краще ваш байк, тим складніші ландшафти ви можете собі дозволити.

Велосипед, який ми хотіли б вам порекомендувати, однозначно найкращим чином підходить під цю дисципліну. Позиціонуючись десь між орієнтованим на ціклокросс Scalpel і агресивнішим Trigger, наш Cannondale Habit, а точніше його вилка RockShox Recon з ходом 120 мм, дозволяє не сильно заморочуватися у виборі своєї стежки для катання.

Хід задньої підвіски забезпечується технологією ZeroPivot, яка полягає в тому, що замість підшипникових шарнірів в ній використовуються гнучкі конструктивно карбонові волокна. Карбонова структура розрахована на нескінченну кількість циклів згинання і при цьому позбавляє конструкцію від зайвої ваги і люфту.

Пір’я Zero Pivot згинаються тільки в одному напрямку і надають бічним і торсійним навантажень великий опір. Така конструкція забезпечує найкраще співвідношення жорсткості до ваги, і в цьому ви зможете переконатися вже на перших кілометрах дистанції.

Крім рами, в інших ключових вузлах також задіяні фірмові технології Cannondale. Так, кареточний стандарт BB30 також дозволив зменшити вагу велосипеда в цілому, а також надати додаткову жорсткість. Безсумнівним його перевагою є простота конструкції і легкість знімання: на це ви витратите не більше 15 хвилин.

Що стосується трансмісії, то тут теж «все схвачено». Девятірікова Shimano Deore на Habit 6 і десятіріковая Deore на Habit 5 дозволить вам мати достатню варіативність і запас в передачах на рівних ділянках. Блокуємо амортизацію — і на рівній трасі ви теж не пасете задніх. Чи варто говорити, що при всіх очевидних перевагах гідравлічне гальмування Tektro Arugia надійно і швидко захистить вас від наближається перешкоди? Це і так очевидно.

На даний момент кількість велосипедів Cannondale Habit стрімко наближається до нуля, але при хорошій реакції у вас ще є шанси стати його щасливим господарем.

Подивитись на Cannondale Habit в каталозі.