Блог

Мобільний додаток Cannondale — все у тебе під рукою.

А якщо уявити, що велосипед — це трохи більше, ніж просто байк?

Він может бути мотиватором, партнером, гуру та радником у одній особі. Це можливо! З новим додатком Cannondale і датчиком колеса ви отримуєте цілий світ цифр та інформації про ваш велосипед прям під рукою. Вам залишається лише доповнити їх враженнями від поїздки. 

Додаток та сенсор створюють багато цікавих речей. За допомогою датчика ми відстежуємо швидкість та пробіг, а також ваш маршрут. Ця інформація дозволяє підрахувати, скільки калорій ви витратили і навіть можна оцифрувати кількість шкідливих газів, які не потрапили з вихлопної труби у атмосферу, тому що ви обрали велосипед. 

Додаток дозволяє підключитися до велосипеду, отримати прямий доступ до всіх його компонентів: специфікації, геометрії, мануалу по експлуатації та налаштуванню, що дозволяє отримати максимальний відгук від велосипеду. Таким чином, вам не потрібно шукати цю інформацію в інтернеті, адже все, що вам хотілося б знати — у вас під рукою. 

Додаток навіть може рекомендувати послугу чи сервис, виходячи з вашого пробігу.

Таким чином, ви повністю в курсі всього та володієте точними даними про стан велосипеду. 

Додаток та датчик пропонують зовсім новий спосіб підключення до велосипеду і він доступний лише у Cannondale. 

В основі системи лежить датчик колеса. Ми співпрацюємо з компанією Garmin, яка виробляє найточніші сенсори, які можуть записувати швидкість, відстань та час. Тільки-но переднє колесо починає обертатись, датчик колеса почне записувати інформацію про рух. 

Ми отримаємо дані про швидкість, відстань, час та витрачені калорії без необхідності користування мобільним пристроєм. Датчик колеса може автоматично зберігати більше 30 поїздок та 900 годин вбудованої пам’яті.

Він сумісний з Bluetooth та ANT +, тому підключається до більшості пристроїв для збору фітнес-даних. 

Налаштування додатку дуже просте. Скачайте додаток, створіть обліковий запис та просто підтвердіть власний велосипед. Тепер він зареєстрований. У фоновому реимі буде доступна вся інформація про ваш байк та всі поїздки.  

Панель навігації має меню наступні меню: 

RIDE: тут ви можете у режимі реального часу відстежити всі дані вашої поїздки.

PERFORMANCE: тут можна відстежити, чи є прогрес у ваших досягненнях. У вас є обсяги для досягнень, а також екологичний звіт, де показано, як позитивно ви впливаєте на навколишнє середивище. 

GARAGE: тут є вся технічна інформація про ваш велосипед, специфікації та розділ з повною інформацією про ТО. 

RESOURCES: мануали, відео та пошук дилера. 

Незалежно від того, як часто ви їздете, додаток забезпечить вас потрібною інформацією і зробить кожну поїздку більш цікавою. 

Додаток можна завантажити тут