Блог

SuperSix EVO — природна жага до швидкості

Минулого тижня авторитетне видання Cycling Plus визнало модель Cannondale SuperSix Ultegra велосипедом 2020 року. Чим на повод присвятити цьому герою окремий материал?
Новий Cannondale SuperSix EVO — один із найшвидших і легких велосипедів у світі. Как і його попередники SuperSix — чистокровний шосейний велосипед, який зазнав еволюції.
В цій моделі поєднуються легка вага, жорсткість та чудова керованість. А тому він активно використовується командою Education first.
Перевірена роками формула завжди давала результат, проте як зробити велосипед ще аеродинамічнішим? При цьому не втративши у вазі та жорсткості.
Інженери Cannondale змінили майже все. Велосипед дійсно став кращим. Так, він дозволяє зекономити до 30 Ватт на швидкості 48 км/год. Цього вдалося досягти завдяки зменшенню опору та збільшення ефективності. Cannondale представив нову форму труб, які дозволяють знизити опір на 30% при незмінній жорсткості.
Новий SuperSix має внутрішню прокладку Di2, а також підседіл KNØT 27 з внутрішньою батареєю Di2. Все це робить велосипед найбільш збалансованим серед інших легковагових велосипедів Cannondale.
Ключова перевага моделі — увесь її механізм працює як єдина система. Ободи KNØT 45 поєднуються з рамою та вилкою. KNØT 45 мають широкий профіль, що знижує опір та прекрасно працють у комплексі зі всією системою. А оптимізована форма труб — яка має тепер усічений профіль, чого не було у минулих версіях — покращить аеродинамику та навіть збільшить жорсткість.
SuperSix EVO завжди міг похизуватись можливістю об’єднати ефективну жорсткість та плавність ходу. А мікропідвіска SAVE завжди підтримує цей баланс.
Як і інші моделі, SuperSix EVO має пропорційне розподілення від розміру до розміру. Це означає, при зміні розміру, змінюється і довжина труб. При цьому при будь-якому зрості жорсткість буде одна і та ж.
Маленька вага підседілу також надає кращу динаміку і більший комфорт. Для останнього модель має достатній кліренс для шин до 30 мм.
Колеса обладнані швидкоз’ємним механізмом.
Вся ця історія про найшвидший та легкий шосейнік.
Менше опір — більша швидкість.
Більше комфорту, але й більше можливостей. Він має такий саме характер, а еволюція класичної моделі наділила його можливістю летати!