BALLISTEC CARBON

Це – запатентована технологія Cannondale, яка являє собою карбонову конструкцію з низки міцних волокон у найважливіших місцях велосипедної рами, для ідеального балансу між низкою вагою та міцністю. Це дозволяє контролювати витривалість рами, насолоджуватися їздою та відчуттям повної безпеки.

Завдяки технології Ballistec carbon Cannondale створює надміцні та надлегкі рами. Результат говорить сам за себе. Щодо гірських велосипедів, це дає можливість створювати дуже витривалі та при цьому легкі велосипеди, такі як Scalpel-Si, F-Si та Habit.

Технологія починається з базової структури з надміцних волокон, які також використовуються у воєнній техніці. Жорсткі та міцні, вони здатні витримувати тисячу циклів деформації. Cannondale поєднує якості волокон та смол, які використані в покритті, щоб отримати карбонову структуру, здатну витримати високі навантаження без пошкоджень. Завдяки цьому рами здатні проходити тести на витривалість та міцність, а Cannondale – гарантувати, що вони готові до суворих реалій експлуатації.

 

Ballistec carbon випускається у двох версіях:

 

Ballistec Hi-Mod – це поєднання волокон високого та надвисокого рівня еластичності, які надають жорсткості. З її допомогою Cannondale створив колосальну міцність при мінімальній кількості матеріалу, що зберігає мінімальну сукупну масу конструкції.

Ballistec carbon – версія, яка має таку ж структуру, покриття та форму, як і Hi-Mod, але жорсткість забезпечується додатковими шарами волокон середньої еластичності. Це додає трохи ваги, але забезпечує аналогічну жорсткість та прогин, як і у версії Hi-Mod.