Гарантія

Компанія Сannondale надає наступні терміни гарантії на компоненти і раму велосипеда:

Гарантія на раму: довічна.

Довічна гарантія виписується на першого власника, із зазначенням паспортних даних (П.І.Б.), і перестає діяти, якщо велосипед був переданий в користування третій особі або перепроданий.

Гарантія на раму естетичного характеру діє протягом 24 місяців з дня випуску продукту.

Гарантія на обладнання: 12 місяців.

Гарантія поширюється на заводський брак компонентів велосипедів і не поширюється на природний знос витратних матеріалів (ланцюг, касета, покришки і т.д.)

Гарантія не поширюється у разі якщо:

 1) Ваш велосипед не був зібраний механіком в велосипедному магазині, про що говорить відповідна відмітка в паспорті. (Див. Пункт 9). Список представників можна знайти на сайті: cannondale.com.ua в розділі: «Де купити».

2) Ваш велосипед був переукомплектован;

2.1) — встановлені дискові гальма з діаметром ротора понад 160 мм (серія Trail, Tango). Винятком є ​​рами передбачені для експлуатації ротора більшого діаметра (згідно специфікації на офіційному сайті).

2.2) — встановлена ​​вилка з ходом більше 100 мм або ж менше 80 мм. (Серія Trail, Tango) Винятком є ​​рами передбачені для експлуатації з амортизаційної вилкою більшого або меншого ходу (згідно специфікації на офіційному сайті).

2.3) — встановлена ​​жорстка вилка (серія Trail, Tango). Винятком є ​​рами передбачені для експлуатації з жорсткою вилкою (згідно специфікації на офіційному сайті).

2.4) — встановлені адаптери для підсідельного штиря меншого діаметра (всі серії)

3) Рама була неправильно підібрана по зростанню. З діапазоном зростання на кожен розмір рами можна ознайомитися в розділі «Геометрія» на сторінці серії велосипедів, якій належить рама на сайті cannondale.com.ua

4) Ваш велосипед використовувався не за призначенням.

4.1) Ви використовували велосипед для екстремальних стрибків. (Street, dirt, bmx)

4.2) Ви використовували велосипед міського типу або ж шосейний велосипед для гонок по пересіченій місцевості.

5) Ви не пройшли вчасно перше технічне обслуговування (гарантія на компоненти);

6) Лакофарбове покриття рами було видалено або ж велосипед був перефарбований. А також якщо на велосипеді присутні відколи й вм’ятини свідчать про механічне пошкодження при ударі, аварії, падіння.

7) Велосипед використовувався в комерційних цілях (прокат, оренда);

8) Гарантія недійсна, якщо номер рами велосипеда був затертий або знищений;

9) Ви втратили паспорт на велосипед або в ньому відсутня печатка магазину, а також не вказані дані власника (з 01.04.2016)

10) У паспорті відсутній «Warranty Card». (Зверніть увагу, щоб наклейка «WarrantyCard» була вклеєна в магазині в Ваш паспорт.)

Механічні пошкодження велосипеда, викликані використанням не за призначенням, можуть послужити відмовою від надання гарантійних зобов’язань.

Увага!

Не встановлюйте ротора дискового гальма з великим діаметром, ніж це передбачено стандартною комплектацією!
Чи не укомплектовуються велосипед нової виделкою більшого або меншого ходу, це може негативно позначитися на зміні геометрії рами.
Не встановлюйте підсідельний штир меншого діаметра адаптований за допомогою перехідника.
Уважно встановлюйте підсідельний штир, і не висувайте його вище позначки, зазначеної на нижній частині підсідельного штиря.

Детальна інструкція з експлуатації велосіпеда: