2spring

Програма оновлення повітряної пружини Solo Air — Lefty

Більше 45 років, компанія Cannondale прагне внести інноваційні розробки і стати світовим лідером в велостроєнія виготовляючи велосипеди, компоненти і аксесуари найвищого рівня.

Ми вважаємо себе зобов’язаними не тільки розробляти новий продукт, але і нести повну відповідальність і надавати підтримку в разі потреби. Ми розробили повністю перероблену пружинну систему, в якій не тільки усунуті попередні проблеми, але і виведені на новий рівень такі характеристики як якість їзди, продуктивність і довговічність. Нова система носить назву 2Spring, і буде встановлена ​​на всіх нових вилках Lefty. Маючи обов’язки перед нашими гонщиками, протягом обмеженого часу (з 5 грудня) ми надамо новий набір в якості безкоштовного оновлення для всіх гонщиків з виделкою Lefty укомплектовані старою системою з хвилястою шайбою або пружинкою. Згідно з нашими правилами Ви можете встановити новий комплект тільки за умови наявності документів на велосипед звернувшись в будь-який сервіс центр Cannondale в Україні з 5 грудня.

Список сервісних центрів

Нову 2Spring систему тестували 50 гонщиків і технічних фахівців на 4 континентах в 8 країнах світу, а також гонщики нашої професійної команди. Отримана зворотний зв’язок від професійних гонщиків говорить про ще один крок вперед. Ми хочемо, щоб все гонщики могли користуватися перевагами Lefty, і ми дуже раді надати таку можливість.

Деякі Lefty вилки, що випускаються з 2013 по 2016 рік, будуть мати право на безкоштовне оновлення 2Spring протягом обмеженого часу. Деякі моделі 2017 роки вже оснащені 2Spring, в такому випадку вони позначені наклейці 2Spring, розташованої на передній частині вилки якраз над пластиковим захистом ноги.

Для того щоб запланувати заміну або якщо ви не впевнені що ваша вилка може бути оновлена, будь ласка, зверніться до найближчого дилера Cannondale.

Будь ласка, насолоджуйтеся модернізованої Lefty! Як компанія, ми як і раніше прихильні своїй філософії розвитку і інновацій.

Майбутнє Lefty виглядає яскравіше, ніж будь-коли!

C повагою,

The Cannondale Team

Питання та відповіді:

Чи безпечна моя вилка без цього оновлення?

Так, ваша вилка безпечна без цього оновлення. Але ми хочемо, щоб кожен продукт Cannondale відповідав нашим стандартам високої продуктивності. Тому ми настійно рекомендуємо вам скористатися цією безкоштовною програмою оновлення і отримати 2Spring комплект на вилку.

Як мені дізнатися оновлювана моя вилка чи ні?

Всі вилки модельного року 2014 — 2017 гібрид (без гофри) підходять під програму оновлення. Файл для ідентифікації (2Spring_Ru).

Мені треба відправляти кудись вилку, або досить звернутися в будь-який магазин?
Ваша Lefty може бути оновлена тільки в сервiс центрах.

Як мені дізнатися, встановлена ​​нова 2Spring на моїй вилці?

Шукайте зелену наліпку з написом 2Spring на передній частині вилки трохи вище пластикової захисту ноги. Всі набори 2Spring призначені для дилерів йдуть в комплекті з наклейками та інструкціями за місцем приклеювання.

Як довго буде доступна безкоштовна заміна 2Spring?

Заміна 2Spring в Україні буде доступна до 1 серпня 2017.

Де можна отримати більше інформації про оновлення?
Більше інформації Ви можете отримати у Вашого представника.

Скільки коштує заміна?
Набір надається безкоштовно. Це оновлення не є гарантійною заміною. Вартість заміни в сервiс-центрах становить 250 грн.

Якщо вилка з гофрой, чи можу встановити на неї нову систему 2Spring?

Безкоштовно набір 2Spring надається тільки для вилок Lefty, які були спочатку укомплектовані хвилястою шайбою (над поршнем) або модернізованої пружиною Solo Air. Lefty з гофрой НЕ укомплектовувалися ні хвилястою шайбою ні нової пружинкою. Проте, на вилку Lefty можна встановити систему 2Spring за окрему плату. Вартість комплекту складає: 2077 грн (Дана ціна актуальна на 08.11.2016 і може бути змінена).

Оновлення. 2Spring. (PDF)

2Spring.Факти. (PDF)