photo
photo
Cannondale SCALPEL Carbon 3 2021
  • S
  • M
  • L
  • XL
123 221 грн.
Де купити

Новий Cannondale Scalpel 2021-го року не тільки втілює собою найпередовіші технології та ідеї сучасного крос-кантрі, але і задає нові стандарти для цієї категорії!

Найпрогресивніша запатентована підвіска FlexPivot змусить ностальгувати справжніх фанатів легендарної лінійки Scalpel, адже в ній знову використовується технологія гнучких карбонових пір’їв. Але в цей раз вона замінює собою лінк Хорста, перебуваючи ближче до задньої осі. Ніякі шарнірні з’єднання не зрівняються у вазі, жорсткості і довговічності з FlexPivot.

До речі про вагу. Рама з амортизатором важить близько 1900г (залежить від ростовки і конкретної моделі), що робить її однією з найлегших двухподвесних рам, коли-небудь зроблених. Оновлена ​​геометрія Scalpel 2021 ввібрала в себе всі сучасні тенденції. На цілих півтора градуса більше пологий кут рульової (тепер це 68 градусів) і на один градус крутіший кут підсідельної труби (74,5 градуса) відображають те, куди рухається сучасне крос-кантрі: більше швидкості, фана і адреналіну! При цьому короткі задні пір’я 436мм і величезний офсет вилки 55мм роблять керування велосипедом по-кросскантрійних різким і чуйним.

Технологія Ai (Asymmetric Integration) — асиметричні задні пір’я, які дозволяють домогтися дуже коротких задніх пір’я при збереженні широких грязьових зазорів, а також додає суттєвої жорсткості задньому трикутнику. Плюс до всього, заднє колесо Ai збирається без «парасольки», що робить його більш жорстким, ніж традиційні колеса.

Вилка Lefty Ocho — еталон торсіонної жорсткості серед легких крос-кантрійних вилок, а конструкція на голчастих підшипниках робить її абсолютно унікальною, знижуючи поріг спрацьовування і чутливості до недосяжного для традиційних вилок рівня.

Крім чисто ходових якостей, інженери Cannondale подбали і про комфорт райдера. У будь-який ростовці Scalpel є кріплення для двох фляг — адже всі ми — люди, і при високих навантаженнях нам хочеться пити.

Також ви оціните інтегрований в раму ремкомплект Stash Kit, що складається з мультитула, балона CO2 і джгутів для ремонту бескамеркі, все акуратно упаковано в чохол і заховано під флягодержателя. Датчик, розроблений спільно з Garmin, перебуваючи на передньому колесі зчитує і запам’ятовує дані про поїздку, які потім можна аналізувати на телефоні за допомогою Cannondale App. Крім даних про швидкість і пробігу, додаток нагадає про необхідність проходження сервісів, обслуговування і багато іншого.

Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Рама All-New, 100mm travel, BallisTec Carbon, Proportional Response Tuned, FlexPivot Chainstay, PF30-83, конічна рульова, вісь Speed ​​Release 12mm, Ai Offset, кріплення для мультитула та ін.
Кермо Cannondale 2 Flat, butted 2014 Alloy, 31.8mm, 3° підйом, 8° вигин, 760mm
Винос Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7°
Колеса
Ободи Stan's NoTubes Crest S1, 28h, готові до безкамерного використання
Каретка Cannondale Alloy PressFit30
Покришки спереду Schwalbe Racing Ray Performance, 29 x 2.25 ", Addix Compound, готові до безкамерного використання / ззаду Schwalbe Racing Ralph Performance, 29 x 2.25", Addix Compound, готові до безкамерного використання
Трансмісія
Шатуни HollowGram, BB30a, OPI SpideRing, 34T, Ai offset
Касета Shimano SLX, 10-51, 12-шв.
Задній перемикач Shimano XT
Манетки Shimano SLX, 12-шв.
Ланцюг Shimano SLX, 12-шв.
Компоненти
Вилка Lefty Ocho, 100mm, Chamber Damper з дистанційним локаутом, OppO Spring System, конусний шток, 55mm offset
Rear shock Fox Float DPS Performance Elite EVOL, регулювання відскоку, дистанційне керування
Каретка Cannondale Alloy PressFit30
Гріпси ESI Silicone 32mm Grips
Рульова Інтегрована, 1-1 / 8 - 1.5 ", герметичні голчасті підшипники
Гальма Shimano Deore M6000 дискові гідравлічні, ротори 160/160mm RT54
Гальмівні ручки Shimano Deore M6000 hydraulic disc
Сідло Prologo Dimension NDR, STN rails
Підсідельний штир Cannondale 2, 7075 Alloy, 31.6 x 400mm