photo
Cannondale SCALPEL Carbon 4 2021
  • S
  • M
  • L
  • XL
105 821 грн.
Де купити

Новий Cannondale Scalpel 2021-го року не тільки втілює собою найпередовіші технології та ідеї сучасного крос-кантрі, але і задає нові стандарти для цієї категорії!

Найпрогресивніша запатентована підвіска FlexPivot змусить ностальгувати справжніх фанатів легендарної лінійки Scalpel, адже в ній знову використовується технологія гнучких карбонових пір’їв. Але в цей раз вона замінює собою лінк Хорста, перебуваючи ближче до задньої осі. Ніякі шарнірні з’єднання не зрівняються у вазі, жорсткості і довговічності з FlexPivot.

До речі про вагу. Рама з амортизатором важить близько 1900г. (залежить від ростовки і конкретної моделі), що робить її однією з найлегших двухподвесних рам, коли-небудь зроблених. Оновлена ​​геометрія Scalpel 2021 ввібрала в себе всі сучасні тенденції. На цілих півтора градуса більше пологий кут рульової (тепер це 68 градусів) і на один градус крутіший кут підсідельної труби (74,5 градуса) відображають те, куди рухається сучасне крос-кантрі: більше швидкості, фана і адреналіну! При цьому короткі задні пір’я 436мм і величезний офсет вилки 55мм роблять керування велосипедом по-кросскантрійних різким і чуйним.

Технологія Ai (Asymmetric Integration) — асиметричні задні пір’я, які дозволяють домогтися дуже коротких задніх пір’я при збереженні широких грязьових зазорів, а також додає суттєвої жорсткості задньому трикутнику. Плюс до всього, заднє колесо Ai збирається без «парасольки», що робить його більш жорстким, ніж традиційні колеса.

Крім чисто ходових якостей, інженери Cannondale подбали і про комфорт райдера. У будь-який ростовці Scalpel є кріплення для двох фляг — адже всі ми — люди, і при високих навантаженнях нам хочеться пити.

Також ви оціните інтегрований в раму ремкомплект Stash Kit, що складається з мультитула, балона CO2 і джгутів для ремонту безкамерконої покришки, все акуратно упаковано в чохол і заховано під фляготримачем. Датчик, розроблений спільно з Garmin, перебуваючи на передньому колесі зчитує і запам’ятовує дані про поїздку, які потім можна аналізувати на телефоні за допомогою Cannondale App. Крім даних про швидкість і пробігу, додаток нагадає про необхідність проходження сервісів, обслуговування і багато іншого.

Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Рама All-New, 100mm travel, BallisTec Carbon, Proportional Response Tuned, FlexPivot Chainstay, PF30-83, конічна рульова, вісь Speed ​​Release 12mm, Ai Offset, кріплення для мультитула та ін.
Кермо Cannondale 2 Flat, батованй алюміній 2014 Alloy, 3 ° підйом, 8 ° вигин, 760mm
Винос Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7°
Колеса
Ободи Stan's NoTubes Crest S1, 32h, готові до безкамерного використання
Каретка SRAM DUB PF30 MTB83
Покришки спереду Schwalbe Racing Ray Performance, 29 x 2.25 ", Addix Compound, готові до безкамерного використання / ззаду Schwalbe Racing Ralph Performance, 29 x 2.25", Addix Compound, готові до безкамерного використання
Трансмісія
Шатуни Truvativ Stylo 6K DUB, 34T, Ai offset
Касета Shimano SLX, 10-51, 12-шв.
Задній перемикач SRAM NX Eagle
Манетки SRAM NX Eagle, 12-шв.
Ланцюг SRAM SX Eagle, 11-50, 12-шв.
Компоненти
Вилка Fox Float Performance 32 SC, 100mm, 15x110mm thru-axle, конічний шток, 51mm offset, дистанційне керування
Rear shock Fox Float DPS Performance Elite EVOL, регулювання відскоку, дистанційне керування
Каретка SRAM DUB PF30 MTB83
Гріпси ESI Silicone 32mm Grips
Рульова інтегрована, 1-1/8 - 1.5 ", герметичні голчасті підшипники
Гальма Shimano Deore MТ500 дискові гідравлічні, ротори 160/160mm RT54
Гальмівні ручки Shimano MT500 hydraulic disc
Сідло Prologo Dimension STN NDR
Підсідельний штир Cannondale C3, 6061 Alloy, 27.2 x 350mm (S), 400mm (M-XL)