photo
Cannondale Synapse Carbon Tiagra 2021
  • 51
  • 54
  • 56
  • 58
63 771 грн.
Де купити

Велосипед Cannondale SYNAPSE Carbon Tiagra — яскравий представник комфортних шоссейников для тривалих поїздок і аматорських тренувань.

Велосипед виготовляється в чотирьох розмірах (51, 54, 56, 58 см), які підійдуть велосипедистам з ростом приблизно від 160 до 190 см.

Байк зібраний на рамі з карбону — неймовірно легкого і довговічного матеріалу. Завдяки запатентованій технології Cannondale BallisTec Carbon труби укріплені додатковими вуглецевими волокнами в місцях особливого навантаження. Це дозволило отримати дуже міцну раму не на шкоду вазі. Технологія гасіння вібрацій SAVE захищає райдера від тряски під час їзди по нерівній дорозі. Внутрішня проводка тросів захищає їх від механічного пошкодження, бруду і робить велосипед більш естетичним. Вилка, як і рама, виготовлена ​​з карбону, тому має гарну торсіонну жорсткість і міцність.

Колеса оснащені покришками Vittoria Zaffiro — вони довговічні, універсальні і підходять практично для будь-якої погоди. Легке обертання вілсета забезпечують передня і задня втулки Formula CL-712 і Formula RXC-400. Дискові гідравлічні гальма Shimano Tiagra гарантують контроль швидкості в будь-яких умовах. Гальмування і перемикання швидкостей здійснюється за допомогою моноблоків — це швидко і зручно.

Завдяки зручній посадці на SYNAPSE Carbon Tiagra 2020 можна їздити довго і з великим задоволенням.

ТЕХНОЛОГІЇ

S.A.V.E: унікальна технологія Cannondale SAVE робить катання ще більш комфортним. Менше вібрації і ударів призводить до зниження втоми і підвищенню комфорту, дозволяючи їздити більше і швидше!

BallisTec Carbon: посилення вразливих місць рами вуглецевими волокнами, що дозволяє збільшити міцність і довговічність велосипеда.

Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Колеса
Трансмісія
Компоненти