photo
photo
Cannondale Topstone Carbon Lefty 3 2021
  • S
  • M
  • L
  • XL
113 071 грн.
Де купити

Позашляховий і комфортабельний гревел байк Cannondale Topstone отримав безліч оновлень, які зробили його ще більш універсальним і зручним, ніж будь-коли. Новий Cannondale TOPSTONE Carbon Lefty 3 2021 з технологічною гравійною вилкою Lefty Oliver готовий підкорювати з вами бездоріжжі.

Велосипед зібраний на неймовірно легкої та міцної карбонової рамі. Оригінальна геометрія забезпечує відчуття стабільності і комфорту без втрат в швидкості і продуктивності. Велика перевага байка — революційна надлегких мікропідвіска KingPin, яка працює за принципом ресорної. Верхнє кріплення задніх верхніх пір’їв рами рухливе. Однак KingPin — це не тільки шарнір на підсідельною трубі, а й гнучкі зони заднього трикутника. Саме завдяки цьому підвіска працює тоді, коли це потрібно, і не дає розгойдування при педалюванні. Вона дозволяє комфортно долати агресивне внедорожье і більш плавно їхати на асфальті не на шкоду накату. KingPin вигідно відрізняється від інших підвісок тим, що не потребує ні в регулюванні, ні в налаштуванні.

Новий Topstone оснащений одноногою вилкою Lefty Oliver. Вона має 30 мм ходу, відмінно поглинає нерівності і дає дуже легке управління. Така вилка забезпечить комфортну і стабільну їзду по будь-яким типам покриття.

Колеса готові до безкамерного використання, що дозволить забути про страх проколу. На передньому колесі встановлено більш шпичаста покришка WTB Venture TCS Light, ззаду — модель з ідеальним накатом WTB Byway TCS Light. Таке рішення гарантує хороше зчеплення і високу швидкість одночасно.

Трансмісія налічує 11 швидкостей. Швидке і безперебійне перемикання забезпечують манетки Shimano GRX 600 і задній перемикач Shimano GRX 800 Wide. Шатуни обертаються на двох промислових підшипниках інтегрованої каретки BB30-а. За гальмування і контроль швидкості в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano GRX 400.

Виробник продумав все до дрібниць: зручну геометрію і відмінну амортизацію, широкі зазори, сумісність з дроппером і багато іншого. Новий Cannondale TOPSTONE Carbon Lefty 3 2021 подарує незабутні емоції від тривалих, екстремальних і в той же час комфортних поїздок!

Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Рама BallisTec карбон, мікропідвіска Kingpin, вісь 12x142 Speed ​​Release, сумісність з регульованою підсідельною трубою
Кермо Cannondale 3, батований 6061 алюміній, 16 ° flare drop
Винос Cannondale 2, 6061 алюміній, 31.8, 7°
Колеса
Ободи WTB ST i23 TCS, 28h, готові до безкамерного використання
Каретка Cannondale BB30
Покришки спереду WTB Venture TCS Light, 650 x 47c, готові до безкамерного використання / ззаду WTB Byway TCS Light, 650 x 47c, готові до безкамерного використання
Трансмісія
Шатуни Cannondale 1, BB30a, OPI SpideRing, 40T
Касета Shimano SLX, 11-42, 11-шв.
Задній перемикач Shimano GRX 800 Wide
Манетки Shimano GRX 600, 11-шв.
Ланцюг Shimano HG601, 11-шв.
Компоненти
Вилка однонога All-New Lefty Oliver, хід 30mm, Chamber Damper w / All-Over tune, ISO High-Ride air spring, конусний шток, 650b, 55mm offset
Каретка Cannondale BB30
Гріпси Cannondale Bar Tape, 3.5mm
Рульова Інтегрована, 1-1/8 "- 1-1/2"
Гальма Shimano GRX 400 дискові гідравлічні, ротори 160/160mm RT76
Гальмівні ручки Shimano GRX 600 гідравл. диск.
Сідло Fabric Scoop Shallow Elite, хромолевими рейли
Підсідельний штир Cannondale 2, UD карбон, 27.2 x 350mm