photo
photo
Cannondale Trail 29/27.5 6 2017
18 531 грн.
Де купити

«Кращий велосипед для крос-кантрі в своєму класі, в якому втілені технології виробництва більш дорогих моделей серії F (Flash). Наші моделі серії TRAIL доводять, що не треба грабувати банк, щоб отримати високотехнологічний і довговічний велосипед. Доступний у двох варіантах : 27.5″» (XS, S) та 29″» (M, L,X,J) колесах.

Ця модель добре підійде тим, хто купує свій перший велосипед. Тут встановлено хороше обладнання, якого вистачить для експлуатації практично в будь-яких умовах. Також велосипед Cannondale Trail 6 оснащений легкою алюмінієвою рамою і технологією SAVE.

Якщо для вас важливий накат, то варто розглянути варіант велосипеда на колесах з діаметрів 29 дюймів. В іншому випадку, можна взяти модель 27,5″» і отримати щось середнє: гарну прохідність і маневреність. На грунтовій дорозі збережеться керованість, а на асфальті буде легше розігнати велику швидкість.

Модель Cannondale Trail 6 випускається вже не перший рік і з кожним разом стає тільки краще завдяки старанній роботі інженерів і дизайнерів.»

Технiчнi характеристики
Розроблено у Cannondale
Колеса
Трансмісія
Компоненти