Дитячi

Для дiвчат

Trail girls
Cannondale TRAIL 16 GIRLS SS OS 2019 6994 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL FW OS 2019 6994 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL 24 GIRLS OS 2019 11674 грн. Детальніше

Quick girls
Cannondale Quick 20 Girl’s 2018 10452 грн. Детальніше
Cannondale Quick 24 Girl’s 2018 11336 грн. Детальніше

Дитячі велосипеди для дівчаток

Вибрати дитячий велосипед для дівчинки досить важко. Продукція компанії Cannondale здатна полегшити цей процес у багато разів. Моделі дитячих велосипедів Cannondale для дівчаток — це такі ж велосипеди, як у дорослих, але зроблені для дітей. Все ті ж технології, компоненти, висока надійність і гарантія безпеки! Прищеплюйте любов до велосипедів дитині з дитинства!

Виробник пропонує на вибір дві серії: Cannondale Trail Girls і Cannondale Trail CB Girls. Виходить три велосипеди з діаметром коліс від 16 до 24 дюймів. Досить широкий асортимент, щоб відповідати байк для вашої дівчинки.

Cannondale Trail 24 Girls

Це модель практично ідентична копія дорослого велосипеда. Тут є і трансмісія Shimano на 7 швидкостей, і амортизаційна вилка, і покришки, майже як на дорослому байку! Відмінний вибір для тих, хто не обмежується парками, а виїжджати покататися на ґрунтові дороги.

Cannondale Trail CB 16&20 Girls

Це більш прості велосипеди. Модель Trail CB 16″ комплектується додатковими коліщатками для навчання дитини їзді. Коли вони стануть не потрібні, їх можна буде зняти. Обидві моделі є синглспидами, мають передні і задні гальма типу V-brake. Кольори ідеально підходять для дівчаток. А завдяки алюмінієвій рамі обидва залізних коня дуже легкі і володіють хорошим накатом!