Дитячi

Для дiвчат

Trail girls
Cannondale TRAIL 1 GIRLS OS 2020 6183 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL SS GIRLS OS 2020 7533 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL GIRLS OS 2020 10233 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL Balance OS 2020 5373 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL GIRLS Balance OS 2020 5373 грн. Детальніше

Quick girls
Cannondale QUICK GIRLS OS 2020 10773 грн. Детальніше

Дитячі велосипеди для дівчаток

Вибрати дитячий велосипед для дівчинки досить важко. Продукція компанії Cannondale здатна полегшити цей процес у багато разів. Моделі дитячих велосипедів Cannondale для дівчаток — це такі ж велосипеди, як у дорослих, але зроблені для дітей. Все ті ж технології, компоненти, висока надійність і гарантія безпеки! Прищеплюйте любов до велосипедів дитині з дитинства!

Виробник пропонує на вибір дві серії: Cannondale Trail Girls і Cannondale Trail CB Girls. Виходить три велосипеди з діаметром коліс від 16 до 24 дюймів. Досить широкий асортимент, щоб відповідати байк для вашої дівчинки.

Cannondale Trail 24 Girls

Це модель практично ідентична копія дорослого велосипеда. Тут є і трансмісія Shimano на 7 швидкостей, і амортизаційна вилка, і покришки, майже як на дорослому байку! Відмінний вибір для тих, хто не обмежується парками, а виїжджати покататися на ґрунтові дороги.

Cannondale Trail CB 16&20 Girls

Це більш прості велосипеди. Модель Trail CB 16″ комплектується додатковими коліщатками для навчання дитини їзді. Коли вони стануть не потрібні, їх можна буде зняти. Обидві моделі є синглспидами, мають передні і задні гальма типу V-brake. Кольори ідеально підходять для дівчаток. А завдяки алюмінієвій рамі обидва залізних коня дуже легкі і володіють хорошим накатом!