E-Bikes

Mountain

Trail NEO

Електро двопідвіси Cannondale Moterra

Слідуючи трендам світового ринку, компанія Cannondale з гордістю представляє електро велосипеди двопідвіси для любителів швидкої екстремальної їзди по лісовому і гірським бездоріжжям. Лінійка отримала назву Cannondale Moterra і являє собою дві серії.

У цих монстрів бездоріжжя продумані всі дрібниці, які забезпечать комфортну і безпечну їзду. Інтегрований заспокоювач ланцюга запобіжить її злітання під час їзди по камінню, коріння або стрибків. Спеціальна гумова накладка збереже батарею в чистоті. Мотор інтегрований в раму максимально компактно завдяки технології Si, тому знайшлося навіть місце для фляги!

Cannondale Moterra LT

Тут представлено 2 велосипеда. Це старша за ціною та навісного обладнання лінійка. У моделей LT 1 і LT 2 однаковий по потужності мотор, але абсолютно різні комплектуючі. Колеса 27.5 дюймів, такі, до речі, стоять на всіх електро двухподвесах Cannondale. Касета на 11 швидкостей дозволить підібрати оптимальну передачу, не дивлячись на одну зірку спереду. Вилка задня підвіска на 160 мм не залишить байдужим райдера, який любить гарненько дропнуть з трампліну!

Cannondale Moterra AM

Основна відмінність цієї лінійки від попередньої — менший хід вилки і заднього амортизатора — 130 мм. Мотор потужний. Але 3 представлено моделі з різними за рівнем комплектуючими, що дозволило зробити ці велосипеди трохи дешевше. Проте, це ніяк не позначається на крутизні цих електро двопідвісів, вони такі ж жорсткі, швидкі і маневрені.

Кому підійдуть такі велосипеди? Любителям кататися в горах, електромотор дозволяє з легкістю долати підйоми і кайфувати на спусках. А для тих, хто катає на звичайному бездоріжжя, буде плюсом моментальний розгін навіть за найгіршого покриттю, адже для Moterra перешкод практично не існує!

Електро хардтейли Cannondale

Лінійка електричних велосипедів типу хардтейл. Тут представлені серії Cannondale Trail Neo і Cannondale Cujo Neo. Це звичайні гірські байки, але з родзинкою у вигляді електромотора, завдяки яким можна значно урізноманітнити свої покатушки.