Гiрськi

Sport

Cujo
Cannondale Cujo 3 2018 24273 грн. Детальніше
Cannondale Cujo 2 2018 31023 грн. Детальніше
Cannondale Cujo 1 2018 37773 грн. Детальніше

Trail
Cannondale Trail 7 2018 18333 грн. Детальніше
Cannondale Trail 6 2018 20223 грн. Детальніше
Cannondale Trail 5 2018 22923 грн. Детальніше
Cannondale Trail 4 2018 26973 грн. Детальніше
Cannondale Trail 3 2018 32373 грн. Детальніше
Cannondale Trail 2 2018 39123 грн. Детальніше
Cannondale Trail 1 2018 Детальніше

Catalyst
Cannondale Catalyst 4 2018 Детальніше
Cannondale Catalyst 3 2018 12663 грн. Детальніше
Cannondale Catalyst 2 2018 15363 грн. Детальніше

Гірські велосипеди Cannondale Trail 2018

Cannondale Trail – серія велосипедів, призначених для аматорських змагань або прогулянок по пересіченій місцевості. Порівняно з моделями F-Si ці байки мають більш просту комплектацію і не гоночну геометрію. Цього цілком достатньо для їзди по бездоріжжю на значні відстані. Вони стануть оптимальним вибором для шанувальників активного відпочинку, готових відчути сплеск адреналіну і насолодитися неперевершеною їздою на кращих у своєму класі велосипедах.

Гірські найнери

Серія Trail має цілих вісім моделей, які розрізняються по класу навісного обладнання. При цьому всі байки даної лінійки можуть похвалитися використанням унікальних технологій Cannondale, які забезпечують максимальну надійність і комфорт. Крім того, ці моделі стануть відмінним варіантом, якщо вас цікавить найнер — велосипед з 29-дюймовим колесом. А для тих, хто не готовий відразу кататися на найнере, є моделі з колесами 27.5 дюймів.

Рами Cannondale Trail

Для виготовлення рам велосипедів Cannondale Trail використовується алюміній. Технологія батінгу дозволяє регулювати товщину стінок труб, зміцнюючи найбільш вразливі місця і полегшуючи вага рами в цілому. Використання технології двухшовной гладкою зварювання робить шви надійними і гладкими, уникаючи можливих дефектів і подальших поломок. Довічна гарантія на рами підтверджує високий рівень виробленої продукції і не змушує сумніватися в її якості.

Від більш професійних серій Trail успадкував унікальну геометрію рами з укороченими пір’ям і заниженою кареткою. У сукупності все це гарантує покращений жорсткість і контроль над трасою.

Почувати себе впевненіше і комфортніше допоможе технологія гасіння вібрацій SAVE, втілена у всіх без винятку велосипедах модельного ряду Cannondale Trail. Вона з легкістю допомагає долати бордюри, канави та інші перешкоди, підвищуючи комфорт і зберігаючи сили велосипедиста. Тому навіть бюджетні моделі Cannondale Trail гарантують максимальний захист від ударів і вібрацій.

Серія Cannondale Trail була розроблена для тих, хто шукає універсальний крос-кантрийний велосипед, що поєднує високу якість і доступну ціну. Надійні фірмові компоненти, використання кращих матеріалів і унікальних технологій роблять велосипед Cannondale Trail лідерами у відповідній ніші.

Дизайн серії Trail

Окремо варто похвалити дизайнерів, які щорічно працюють, щоб порадувати покупців оригінальними кольорами велосипедів. Кожна модель відрізняється одна від одної квітами і візерунками, і на кожну модель доступно кілька колірних рішень. Cannondale розуміє, що у всіх різні смаки, комусь подобаються темні кольори, кому-то світлі, тому догодити всім – головне завдання виробника. І він з нею відмінно справляється.