Гiрськi

Sport

Trail
Cannondale TRAIL SE 3 2021 36975 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL SE 2 2021 44051 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL SE 4 2021 29580 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL SL 3 2021 41441 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL SL 4 2021 35090 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL 7 2021 18531 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL 6 2021 20271 грн. Детальніше
Cannondale TRAIL 5 2021 24041 грн. Детальніше
Cannondale Habit 4 2021 78271 грн. Детальніше
Cannondale Habit 5 2021 66671 грн. Детальніше

Гірські велосипеди Cannondale Trail

Cannondale Trail – серія велосипедів, призначених для аматорських змагань або прогулянок по пересіченій місцевості. Порівняно з моделями F-Si ці байки мають більш просту комплектацію і не гоночну геометрію. Цього цілком достатньо для їзди по бездоріжжю на значні відстані. Вони стануть оптимальним вибором для шанувальників активного відпочинку, готових відчути сплеск адреналіну і насолодитися неперевершеною їздою на кращих у своєму класі велосипедах.

Гірські найнери

Серія Trail має цілих вісім моделей, які розрізняються по класу навісного обладнання. При цьому всі байки даної лінійки можуть похвалитися використанням унікальних технологій Cannondale, які забезпечують максимальну надійність і комфорт. Крім того, ці моделі стануть відмінним варіантом, якщо вас цікавить найнер — велосипед з 29-дюймовим колесом. А для тих, хто не готовий відразу кататися на найнере, є моделі з колесами 27.5 дюймів.

Рами Cannondale Trail

Для виготовлення рам велосипедів Cannondale Trail використовується алюміній. Технологія батінгу дозволяє регулювати товщину стінок труб, зміцнюючи найбільш вразливі місця і полегшуючи вага рами в цілому. Використання технології двухшовной гладкою зварювання робить шви надійними і гладкими, уникаючи можливих дефектів і подальших поломок. Довічна гарантія на рами підтверджує високий рівень виробленої продукції і не змушує сумніватися в її якості.

Від більш професійних серій Trail успадкував унікальну геометрію рами з укороченими пір’ям і заниженою кареткою. У сукупності все це гарантує покращений жорсткість і контроль над трасою.

Почувати себе впевненіше і комфортніше допоможе технологія гасіння вібрацій SAVE, втілена у всіх без винятку велосипедах модельного ряду Cannondale Trail. Вона з легкістю допомагає долати бордюри, канави та інші перешкоди, підвищуючи комфорт і зберігаючи сили велосипедиста. Тому навіть бюджетні моделі Cannondale Trail гарантують максимальний захист від ударів і вібрацій.

Серія Cannondale Trail була розроблена для тих, хто шукає універсальний крос-кантрийний велосипед, що поєднує високу якість і доступну ціну. Надійні фірмові компоненти, використання кращих матеріалів і унікальних технологій роблять велосипед Cannondale Trail лідерами у відповідній ніші.

Дизайн серії Trail

Окремо варто похвалити дизайнерів, які щорічно працюють, щоб порадувати покупців оригінальними кольорами велосипедів. Кожна модель відрізняється одна від одної квітами і візерунками, і на кожну модель доступно кілька колірних рішень. Cannondale розуміє, що у всіх різні смаки, комусь подобаються темні кольори, кому-то світлі, тому догодити всім – головне завдання виробника. І він з нею відмінно справляється.