Гiрськi

Trail

Habit

Bad Habit

Cannondale Habit

Ця серія — новинка 2016 року, Cannondale Habit прийшли на зміну модельного ряду Rush. Геометрія рам кілька схожа з Scalpel. Для чого ж створені ці велосипеди?

Це втілення справжнього фана! Новинка дозволить вам отримати нові і незвідані емоції, які ви запам’ятаєте назавжди. Мінімум зусиль при укрученні вгору, максимум контролю при спуску вниз, ніякої напруги, тільки комфортна, але швидка їзда.

Щоб велосипед був по-справжньому спритним, він має коротку базу і короткі пір’я заднього трикутника, це дозволяє моментально розганяти його до небачених раніше швидкостей. Завдяки технології Zero Pivot, втіленої в задньому трикутнику, підвіска не тільки легшає, але і жорсткіше при бічному навантаженні, а це додаткова стабільність в поворотах.

Окремо варто сказати про рамах Cannondale Habit. Вони діляться на три типи: повністю карбонові, карбоновий передній трикутник + алюмінієвий задній, повністю алюмінієва рама. При їх проектуванні і виготовленні були використані всі можливі технології Cannondale, тому рами вийшли легкими, гладкими і дуже міцними.

Навісне обладнання залежить від моделі велосипеда. Молодші версії Cannondale Habit на алюмінієвих рамах комплектуються вилками Rock Shox, моделі серйозніше — вилками Lefty. На всіх велосипедах встановлені гідравлічні дискові гальма, трансмісія зустрічається як Shimano, так і Sram. Не важливо, новачок ви чи професіонал, серед моделей Cannondale Habit ви без праці виберете велосипед, який підходить під ваші потреби.