Шосе

Cyclocross

Циклокросс Cannondale

Що таке циклокросс? Це гібрид мтб і шосейника. Компанія Cannondale вже зарекомендувала себе, як лідер виробництва цих видів велосипедів, прийшла пора зайняти і циклокроссовый ринок!

Cyclocross унікальний вид спорту. Тут гонщики змагаються на коротких дистанціях з великою кількістю перешкод у вигляді повалених дерев, бар’єрів, піщаних підйомів і спусків, грязьових та непроезжаемых ділянок. Рами та вилки в циклокроссе більш жорсткі, ніж на шосейних велосипедах, верхня труба більш коротка для кращого контролю, а також нові моделі оснащені дисковими гальмами, так що циклокросс велосипеди складно сплутати з якими-небудь іншими.

Cannondale випускає велосипеди для циклокросса у двох серіях: SUPERX і CAADX. Відразу відзначимо, що всі моделі відповідають вимогам, наведеним у попередньому абзаці. Але також є ряд особливостей, що виділяють цей бренд на тлі інших, розглянемо їх.

Насамперед, це наявність власних технологій, таких як BALLISTEC CARBON, CONTINUOUS CARBON FIBER, HI-MOD CARBON, BB30 / HOLLOWGRAM, SAVE SPEED, DELTA SEAT TUBE, SAVE COMPONENTS, CAAD, DOUBLE-PASS SMOOTH WELDING, SI HEADSET. Непогано, правда? Завдяки цьому циклокроссы Cannondale легкі, міцні, жорсткі і володіють приголомшливим накатом!

Cannondale SUPERX

У цій серії ми пропонуємо 4 велосипеда. Всі вони побудовані на карбонових рамах і карбонових вилках. Рівень трансмісії стартує з Rival і закінчується Ultegra і SRAM Force CX1. Не забули й про якісні гальма, скрізь стоїть гідравліка. Покришки готові до підкорення лютого бездоріжжя і бруду. Родзинкою велосипедів можна назвати приголомшливий яскравий дизайн у кожної моделі.

Cannondale CAADX

Ця серія налічує 3 велосипеда, які базуються на алюмінієвих рамах. Бюджетна лінійка циклокроссов CAADX дозволить навіть новачку відчути себе справжнім гонщиком. Зрозуміло, у кожної моделі є деякі з перерахованих раніше фірмових технологій компанії. Особливо корисною буде SAVE, яка гасить вібрації від нерівній поверхні.

Кому підійдуть байки цієї серії? Новачкам, які хочуть спробувати себе в такій спортивній дисципліні, як циклокросс. Наявність перемикачів і гальм середнього рівня робить ці велосипеди більш доступними в ціні. Також багато набувають циклокросс, як універсальний велосипед, на якому можна однаково швидко ганяти як по шосе, так і по бездоріжжю, маючи при цьому комфортний кермо баран і близьку до аеродинамічній посадку.