Шосе

Elite

SuperSix Evo
Cannondale SUPERSIX Carbon 105 2021 66671 грн. Детальніше
Cannondale SUPERSIX EVO Carbon Disc 105 2021 86971 грн. Детальніше
Cannondale SUPERSIX EVO Carbon Disc Ultegra Di2 2021 175450 грн. Детальніше
Cannondale SuperSix EVO Hi-MOD Disc Ultegra 2021 159471 грн. Детальніше

CAAD13
Cannondale CAAD13 105 2021 52171 грн. Детальніше

CAAD Optimo
Cannondale CAAD Optimo 2 2021 31871 грн. Детальніше
Cannondale CAAD Optimo 3 2021 30421 грн. Детальніше
Cannondale CAAD Optimo 4 2021 26941 грн. Детальніше

Шосейні велосипеди Cannondale

Шосейні велосипеди Cannondale – це ідеальне поєднання ваги, жорсткості, міцності і аеродинаміки. Легчайшая рама в сукупності з відмінними технічними характеристиками дозволяє розвинути максимальну швидкість і зберігати контроль над велосипедом протягом усієї дистанції.

Сannondale представляє три серії гоночних велосипедів: Super Six EVO, CAAD12 і CAAD Optimo. Super Six EVO – це неперевершені гоночні машини з легкій карбонової рамою, яка по міцності і ступеня накопичення втоми перевершує більшість алюмінієвих рам. Вуглецеві волокна, простягнуті вздовж всієї рами, забезпечують додаткову жорсткість і міцність, а також добре протистоять точкових ударів.

Гоночні велосипеди

Особливістю велосипедів Super Six EVO є цельноинтегрированные зірки з павуком, виготовлені за допомогою 3D кування. У поєднанні з системою шатунів HOLLOWGRAM SiSl 2 вони створюють неймовірно легкий комплект, який забезпечує додаткову перевагу під час гонок. Тут же варто згадати і про унікальною технологією BB30 відрізняється хорошою торсіонною жорсткістю, простотою і доступністю обслуговування.

Завдяки запатентованій технології SAVE SPEED гоночні велосипеди Super Six EVO мають покращену швидкість накату, ідеальне прискорення і відмінну швидкість на поворотах.

Гоночні шосейні велосипеди CAAD 12 – кращі у своїй категорії моделі з алюмінієвими рамами. Можуть легко конкурувати з карбоновими побратимами в міцності і жорсткості. Технологія SMART FORMED дозволила зменшити вагу рами, змінивши товщину стінок лише в певних місцях. Велосипеди серії CAAD Optimo – більш прості моделі, які запозичили у старших побратимів неймовірний рівень продуктивності і ряд унікальних технологій Cannondale.

Cannondale SystemSix

Cannondale SystemSix були створені для досягнення максимальних результатів там, де це необхідно. Повністю нова модель з ідеальною аеродинамікою стане відмінним варіантом для використання в тріатлоні.

Також SystemSix відмінно підходить для швидкого подолання підйомів з градієнтом до 8%. Не обійшлося і без системної інтеграції, всі компоненти ідеально підходять один одному, зберігаючи жорсткість і передачу зусиль від педалювання.

Технології в шосейних Cannondale

Алюмінієві рами виробляються з використанням технології DOUBLE-PASS SMOOTH WELDING. Вона передбачає подвійну полірування швів після зварювання для зменшення кількості дефектів і більш естетичного вигляду рам.

Велосипеди CAAD 12 і CAAD Optimo мають дельтообразную форму нижньої частини підсідельної труби, яка з’єднує тонкий подседел і широку каретку. Це гарантує більшу площу контакту і додаткову торсіонну жорсткість. Завдяки технології SAVE COMPONENTS підсідельний штир меншого діаметру не тільки гасить мікровібрацію, але і виконує функцію невеликий підвіски. Подібно Super Six EVO, шосейні велосипеди CAAD 12 і CAAD Optimo мають широку каретку BB30 для додаткової жорсткості.

Сукупність перерахованих вище технологій доводить, що шосейні велосипеди Cannondale не мають аналогів і можуть претендувати на звання кращих у своїй категорії.

Область застосування цих велосипедів досить широка. Cannondale SuperSix Evo підійде для участі у змаганнях, Cannondale CAAD12 для впевнених у собі велосипедистів, які беруть участь в аматорських змаганнях. Cannondale CAAD Optimo ідеально підійде в якості першого шосейного велосипеда, який відкриє вам шлях у цю чудову дисципліну!