Шосе

New Road

Slate
Cannondale SLATE SE Apex 1 2019 75400 грн. Детальніше
Cannondale SLATE SE FORCE 1 2019 90974 грн. Детальніше
Cannondale Slate 105 2019 75374 грн. Детальніше

SE Collection
Cannondale Synapse Disc 105 Se 2018 44824 грн. Детальніше
Cannondale Synapse Carbon Disc Apex 1 Se 2018 86684 грн. Детальніше

Topstone
Cannondale TOPSTONE Disc SE 105 2019 44174 грн. Детальніше
Cannondale TOPSTONE Disc SE Apex 1 2019 49374 грн. Детальніше
Cannondale TOPSTONE Disc SE Sora 2019 28574 грн. Детальніше

Cannondale Slate

Здавалося б, невже в 21-му столітті реально придумати щось кардинально нове на велосипедному ринку? Компанія Cannondale довела, що так, можна! Зустрічайте Cannondale Slate, абсолютно новий і унікальний тип велосипеда, настільки незвичайний, що навіть отримав окрему категорію — New Road.

Що ж таке Slate? Зовні він схожий на шосейника? А може на циклокросс? МТБ з бараном? З цих варіантів найбільше підходить циклокросс, але є одна маленька, але значна деталь, наявність вилки Lefty з ходом 30 мм. А ще покришки. Що незвичайного? На них відсутній злий протектор, властивий циклокроссовым колесам. Тут вони швидше шосейні, але ширші. Численні тест-райди показали, що це не позначилося на ефективності їзди по грунтових дорогах, натомість показники на шосе — вражають.

Cannondale Slate — це самий неймовірний шосейно-грунтовий велосипед. Він створений для тих, хто не бажає обмежувати себе у виборі свого маршруту. Можна почати з асфальту, згорнути на грунт, знову виїхати на асфальт і все це з високою середньою швидкістю, комфортним хватом за кермо і відсутністю відчуття, що ви собі щось відбили, адже є Lefty та технологія гасіння вібрацій SAVE. Випробуйте абсолютно нові відчуття від їзди по вже знайомих дорогах!

Модельний ряд Cannondale Slate

Представлено 4 моделі цієї серії. Наймолодша — Slate 105. Тут все просто, алюмінієва рама, Lefty Oliver з ходом 30 мм, трансмісія Shimano 105, гідравлічні гальма Shimano, колеса 27.5 дюймів, шатуни Cannondale Si під каретку BB30. До речі, не забудьте про технологію FULL FUN, яка є на всіх моделях Cannondale Slate. Це особлива геометрія рами, яка адаптує швидкісний шосейний велосипед для бездоріжжя. Короткі пір’я і зменшений кут рульової роблять велосипеди швидкими і керованими при агресивній їзді.

Інші дві моделі: Slate Ultegra і Slate Force CX1 також базуються на алюмінієвій рамі, але, як ви вже здогадалися, відрізняються рівнем навісного обладнання. Детальний опис ви можете переглянути, перейшовши на них з нашого каталогу. До інших фішках серії Slate можна віднести кріплення заднього гальма Braze-On Disc Mount. Мінімалізм і надійність виявилися настільки стрімкими, що ця технологія була запатентована, багато виробників можуть похвалитися таким?

Окремо варто сказати про моделі Slate Apex 1. Це новинка 2017 року. Від інших модифікацій відрізняється виделкою, тут вона ригидная, але як і раніше однонога, що економить вагу. Це дозволило зробити Slate більш доступним за ціною. А ще тут дуже класна трансмісія — SRAM Apex 1, одна зірка спереду і 11 ззаду. Цього цілком достатньо, щоб легко долати підйоми і гарненько вкручувати на спусках.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи підходить вам такий велосипед, відвідайте один з наших магазинів або тест-райд, і повірте, вам одразу захочеться отримати такий байк навіть, якщо у вас їх вже три! Cannondale Slate — це досконалість, засноване на ідеях інновацій, функціональності і дизайну.

Cannondale Topstone

Cannondale Topstone — це нова лінійка велосипедів категорії гревел. Вони ідеально підходять для їзди як по асфальту, так і по грунту. Чимось схожі на ціклокросс, але нi, відмінностей багато і починаються вони з геометрії рами та посадки.

Topstone були розроблені спеціально для підкорення бездоріжжя зі збереженням зручності шосейної посадки. Є великий зазор для покришок як на позаду так и спереду. Додаткові кріплення для фляг. Високий рульовий стакан для комфортної посадки з гарним оглядом. Підсідельний штир з дропером. Cannondale Topstone — унікальна модель на ринку.