Жiночi

Mountain

Trail Feminine
Cannondale TRAIL 7 Feminine 2021 18531 грн. Детальніше

Жіночі гірські велосипеди

Гірські жіночі велосипеди Cannondale призначені для їзди по бездоріжжю, від легкого укоченого грунту до вбитих гірських доріг з корінням і камінням. Завдяки широкій лінійці велосипедів, покривається настільки великий діапазон області застосування.

Жіночий двопідвіс? Cannondale Habit. Жіночий крос-кантрийник? Cannondale F-Si. Жіночий прогулянковий гірський велосипед? Cannondale Tango. Як бачите, у американського виробника знайдеться байк на будь-який смак, давайте познайомимося з ними ближче.

Cannondale Habit Womens

Дана серія — новинка 2016 року. Це жіночі двопідвіси, призначені для комфортної їзди навіть за найбільш убитими дорогами. Саме на такому байку можна підтримувати високу швидкість, долаючи різні перешкоди, камені, гілки, ями, невеликі трампліни.

На вибір є дві моделі: Habit Womens 2 і Habit Carbon Womens 1. Перший велосипед базується на алюмінієвій рамі, оснащений виделкою Rock Shox Recon Silver і заднім амортизатором XFusion 02 RL з ходом 120 мм. Задній перемикач рівня Shimano Deore, гідравлічні гальма Tektro Auriga. Чудовий наборчик для їзди по бездоріжжю.

Старша модель Habit виконана вже на карбоновій рамі і має обладнання високого класу, варто виділити вилку Lefty 2.0 Alloy, задній амортизатор Rock Shox Monarch RL, задній перемикач Shimano XT і гальма Shimano Deore. Це вже серйозний жіночий, гірський велосипед, на якому можна і взяти участь у змаганнях.

Cannondale F-Si Womens

Класичний крос-кантрі велосипед з гоночної геометрія рами. F-Si Womens створено для перемог і лише для них. На вибір надаються за дві моделі на алюмінієвій і карбонової рами. Навісне обладнання також можна підібрати по своєму смаку. Вилка Rock Shox або Lefty. Неймовірно красиві і потужні велосипеди. Якщо вам потрібен байк для крос-кантрі змагань, то це ідеальний варіант.

Cannondale Tango

А це найпростіші з жіночих гірських велосипедів. Вони не підходять для участі в професійних змаганнях, але готові подарувати вам масу приємних вражень від катання в лісі. Навісне обладнання середнього рівня дозволяє зробити цінник на ці велосипеди досить прийнятними. Так що, якщо вам потрібен надійний байк на кожен день, то Cannondale Tango — ваш вибір.