Блог

CAAD13 — найшвидший алюмінієвий байк на пленеті

на протязі більш ніж сорока років, Cannondale працює над алюмінієвими рамами. Починаючи с найпершої моделі у 1983 році, і закінчуючи сучасними моделями та гонками Гранд Турів. І тут не обійшлося без 13-го елементу.

Алюміній має 13 номер у периодичній системі. Тому логічно, що передовий гоночний байк має назву CAAD13. 

З англійської абревіатура перекладається як «просунутий алюмінієвий дизайн Cannondale». Після кожно релізу нам здається: «ну ось і все. Ми зробили кращий алюмінієвий байк, який тільки можна уявити». І кожен раз наші інженери доводять зворотнє. З CAAD13 вони стрибнули вище голови. Вдосконалюючи кожен компонент з CAAD12, який визнали кращим алюмінієвим велосипедом у світі. До сьогодні…

Але ми зробили його ще швидшим та комфортнішим, амбіційним та красівішим. Додамо, що байк може конкурувати з карбоновими велосипедами у всіх аспектах, окрім … ціни. Це кращий алюмінієвий шосейний велосипед у світі, тому давайте трохи оглянемо, за рахунок чого. 

Рама відтворена з преміум алюмінію Smartform C1 марки 6069. Ми не пошкодували коштів, щоб лишити його кожного зайвого граму, наскільки цього дозволяв метал, тому байк набув жорсткість та міцність. До того же рама має пожиттєву гарантію та прекрасно конкурує на гонках. 

Інша річ, на яку слід звернути увагу  — це новий інтегрований дизайн рами, вилки та підседіла. Також ми маємо новий дизайн труб з аеродинамічним профілем. Тому зараз ми пропонуємо вагу та жорсткість наших традиційних круглих труб, але зі значно меншим опором. Подекуди до 30%. 

Також ми маємо відразу декілька позицій для фляг на нижній трубі. Їхнє низке розташування також знижує опір при тому ж запасу води. 

CAAD завжди мав чудове керування, а CAAD13 має ту саму геометрію, що і SuperSix EVO, та надає вам чітке керування та правильну посадку райдера, готового до будь-якої гонки. 

Якщо говорити про шосе, CAAD13 більш комфортний, ніж версія CAAD12. Це включає у себе і мікропідвіску SAVE, і верхні пір’я, і підседіл KNOT 27. Все це інтегровано разом, що зглажувати нерівності не гірше, ніж на CAAD12, який запам’ятався як дуже м’який алюмінієвий байк.  До того ж по комфорту алюміній та карбон навіть поруч не стояли. Але тепер про це можно забути. 
На всіх моделях CAAD13 встановлена повністю карбонова вилка. А крім того, ви маєате великий кліренс до 33 мм для покришок. Минулі версії мали кліренс лише 28 мм. Але навіть цього вистачало для комфорту та гарного зчеплення, що давало змогу повучати себе впевнено на дорозі. Також тут реалізована внутрішня проводка завдяки системі SwitchPlate. Таким чином, ви можете дозволити собі будь-які налаштування. 
На CAAD13 швидкоз’ємне переднє колесо, а заднє тож можна зняти за лічені секунди. 

CAAD13 — це не просто кращий алюмінієвий гоночний велосипед. Це велосипед для будь-яких доріг та локацій. У своїй вазі, швидкості, комфорті , керуванні він конкурує з будь-якими карбоновими велосипедами, крім ціни. Для Cannondale число 13 теперь має магічний та щасливий сенс.