Блог

Електроприводи Bosch — бустери лнійкі Trail Neo

Співробітництво Bosch та Cannondale почалося ще у 2009, коли виробники двигунів розкрили свої плани щодо створення електроприводу на виставці Eurobikes. З того часу було створено багато рызних систем приводу для е-байків. Що саме робить електропривод Bosch унікальним? 

Bosch тривалий час був іноватором у світі моторів, сенсорів, дисплеїв та літій-іонових батарей. Продукти Bosch завжди використовувались у автопромі та машинобудуванні. Досвід, отриманий за таких умов, допоміг створити найкращі приводи у своєму класі, які працюють м’яко та беспечно, а також легкі у використанні. 

А для райдерів це — завжди яскраві відчуття у використанні. 

Три датчики вимірюють зусилля на педалі, каденс та швидкість. Система сприймає ці дані і поєднує механічну потужність з потужністю велосипедиста, щоби надати ідеальний комфорт.

Системи приводу Bosch враховують обертаючий момент та характеристики райдера. Обертаючий момент та саппорт збалансовані для м’якої їзди, тривалого педалювання та прогнозованої поведінки. Системи мають малу вагу, вона компактні та не спричиняють опору при педалюванні. Легка та компактна конструкція покращує інтеграцію та не виключає тривалі поїздки на великі відстані. 

Системи Performance-рівня  забезпечують більший обертаючий момент та підтримують їзду у спортивному темпі. Більш сильний саппорт при меншому каденсі забезпечує більшу міцність на старті на на підйомах. 

Система Performance забезпечує райдерам швидкість до 45 год/год і підходить для найсуворіших умов. У динаміці МТБ-райдери отримують максимальний асист, що  дозволяє їм контролювати зчеплення та надає стабільні характеристики на старті. 

Електроприводи Bosch прекрасно інтегровані у серії Cannondale Trail Neo. Це приклад того, як інноваційні добутки двох супербрендів здатні працювати в унисон.