Блог

Реліз Cannondale Topstone Carbon 2021

Ми раді представити оновлений Topstone Carbon 2021! 

Найкомфортніший на шосе та найпроходиміший поза асфальтом гревел з інсуючих. Тепер він доступний у двох варіаціях: з гравійними колесами 700с та ригидною вилкою для максимальних швидкостей на грунтах, та з об’ємними колесами 650b та повністю новою, спроектованою для гравійників вилкою Lefty Oliver для більної стабільності на дорозі.

Судячи з минулорічних моделей, немає сумніву, що нові гравійники Topstone стануть ще популярнішими, адже мають безліч технічних оновлень. Про них — детальніше.

Ключові переваги

KingPin Suspension
Революційна надлегка мікропідвіска, яка дозволяє краще рухатись по грунтах та м’якому покритті. Кращий контроль. Краще зчеплення. Вищий комфорт. Нічим не жертвуючи.

Lefty Oliver
Найкраща вилка, створена спеціально для гравійників. Вона має 30 мм ходу, веде себе дуже м’яка, гарно абсорбує нерівності та легко керована. Ця вилка дозволить катати агресивніше, але м‘якіше, ніж коли-небудь.

Катати агресивніше стало легше

Змінена геометрія та посадка надають відчуття впевненості, стабільності та комфорту підчас катання, але без втрат! Пересувайся на більші дистанції, катай довше, вкручуй інтенсивніше!

Остання деталь

Ми продумали все. Великі зазори, широкий діапазон передач, багато кріплень для обладнання. Задня вісьspeed release, сумісність з дроппером – все враховано!

На зв’язку
Спеціальний сенсор, втановлений на втулку, забезпечує точнішу інформацію про швидкість, дистанцію та інші параметри поїздки , нагадає про необхідність сервісу та інше. Сенсор інтегрується через додаток Cannondale app.

700 чи 650
Обери свою пригоду. Topstone Carbon має дві вариації колес: 700х37с для більшої швидкості на дорогах та зчеплення на грунтах. Topstone Carbon Lefty з покришками 650 x 47c для ще більшої проходимості та комфорту на дорозі.

Адаптована підвіска
Підвіска та посадка адаптовані під кожен розмір рами, використані різні слої карбонового волокна та різні за розмірами труби

LockR Pivot

Вісь Kingpin LockR єднає праве та ліве пір’я разом, запобігаючи незалежному їхньому руху, та надає поперечну жорсткість та відгук мікропідвіскі.

Збалансована підвіска
Ідеально збалансована підвіска достатньо висока для керування у бездоріжжі, при цьому достатньо низька для швидкості та ефективності.

Fender Up
Повна сумісність з крилами. З’ємна перемичка для встановлення крил на задні пір’я, може бути встановлена за потреби, та прибрана, коли це не потрібно.

Speed Release
Швидкоз’ємні вісі втулок надають жорсткість, при цьому колеса демонтуються легко та швидко. Сумісні з більшістю вілсетів під вісь.

Спрощена прокладка тросів
Технологія DirectLine – це встановлені у раму трубки для внутрішньої проводки, що робить встановлення легким та без головного болю.

Dropper Ready
Рама спроектована сумісною з дроперами диаметром 27.2 мм.

До речі, залишити передзамовлення на Topstone Carbon можна вже сьогодні і до 12.06.2020! Доступні такі моделі: 

  • Topstone Carbon Lefty 3 — зі знижкою 20%.
  • Topstone 1,
  • Topstone 2,
  • Topstone 3,
  • Topstone 4
  • Topstone Carbon 2
  • Topstone Carbon 4
Оформити передзамовлення можна у наших дилерів, подробиці дізнавайтесь за посиланням: https://bit.ly/36z9FWd