Блог

Scalpel 2021 — оновлений легендарний двопідвіс

Оновлений Cannondale Scalpel 2021 — почетний продовжувач легендарної лінійки, а також найшвидший, амбітний та маневрений крос-кантрійний велосипед. Він неймовірно легкий та жорсткий, а крім цього, важить ледь не на 200 грамів менше, ніж попередня версія. Це зробило його одним з кращих двопідвісів у світі. Що робить його таким? Тепер докладніше про переваги.


Підвіска для швидкості.

Найбільш передова підвіска, що була коли-небудь розроблена для XC. У той час, коли інші приносять у жертву ефективність на користь ваги, наша запатентована підвіска FlexPivot відповідає обидвом цим характеристикам. Неймовірно легка, з нереальним зчепленням, пришвидшенням та контролем, вона не залишить тобі вибору, окрім як катати на всі гроші! Ще швидше! Ще веселіше!

Градуси, що роблять різницю.

Прогресивна геометрія Scalpel еволюціонувала ще далі. Тепер ми маємо на півтора градуси пологіший кут рульового стакану, а також на один градус крутіший кут підседільної труби, що разом створює XC байк, який тепер ще агресивніший, блискавично швидкий, фановий та керований усюди, від траси Чемпіонату Світу до твого улюбленого локального маршруту!

Легкий. Швидкий. Жорсткий.

З вагою всього лише близько 1900 грамів включно із амортизатором, нова рама Scalpel є однією з найлегших двопідвісних рам, що були коли-небудь створені. Неймовірна амортизація, бездоганна керованість та надлегка вага  — це рецепт перемоги.

Найкраща XC вилка… So far.

Lefty — просто найпередовіша, найплюшевіша, найбільш точно керована ультралегка вилка із усіх коли-небудь виготовлених. З її абсолютно унікальним дизайном ти просто не помічаєш вибоїн та нерівностей траси.

Технології:

FlexPivot. Ключ до неймовірної ефективності підвіски Scalpel та низької ваги. Ці запатентовані гнучкі зони з карбонових волокон працюють, як лінк Хорста, але важать менше та є набагато витривалішими за будь-які шарніри.

STASH Kit. Все, що тобі знадобиться для надшвидкого ремонту прямо на трейлі. Мультитул Fabric 8-in-1 у кобурі, що швидко пристібається, комплект шнурів для ремонту безкамерки Dynaplug, а також насадка для накачки шин CO2, усе разом охайно закріплене під фляготримачем. Швидко та легко.

Lefty Ocho.  Lefty — просто найпередовіша, найплюшевіша, найбільш точно керована ультралегка вилка із усіх коли-небудь виготовлених. З її абсолютно унікальним дизайном ти просто не помічаєш вибоїн та нерівностей траси.

OutFront Steering Geometry. Lefty Ocho своїм єкстра-довгим офсетом додає тобі стабільності та впевненості коли траса стає жорсткою, в той же час рулиться з крос-кантрійною точністю та чіткістю.

Connected. Інтегрований сенсор на передньому колесі з максимальною точністю фіксує дані про поїздку, реєструє твій байк, нагадує про необхідність проходження сервісу та багато іншого, через додаток Cannondale App.

Ai — Asymmetric Integration. Наша унікальна конструкція приводу Ai з офсетом дозволяє використовувати великі зазори, зберігаючи при цьому короткі задні пір’я для кращого зчеплення та керованості. До того ж асиметричний задній трикутник дозволяє створити більш жорстке та міцне заднє колесо, тож Ai — це win-win-win.

Proportional Response. На відміну від конкурентів, що використовують ту ж саму кінематику підвіски у всіх розмірах рами, ми адаптуємо креслення нашої підвіски для кожного розміру, тож кожний райдер від найвищого до найнижчого отримує ту саму ефективність підвіски.

Two Waterbottles. Достатньо води без гідратора у рюкзаку. Нарешті!

DirectLine Cable Routing. Система внутрішньої прокладки тросів “труба у трубі” крізь раму та свінгарм робить прокладку тросів швидкою та легкою.

За всіми цими технічними технологічними рішеннями криється найкращий двопідвіс, який повністю виправдає ваші очікування. Рівень зчеплення та тяги, який пропонує Scalpel — просто нереальний! Це не залежить від крутих підйомів чи даунхилів. Навіть екстремальне гальмування залишить велосипед під контролем, а колесо — стійким на трасі. І такий контроль надає можливість проходити складні ділянки, не збавляючи швидкість. Це заохочує тебе підчас катання. Це заохочує тебе спробувати Scalpel на собі.

До речі, від сьогодні ми відкриваємо передзамовлення зі знижкою 20% на Scalpel 2021. Тож встигни до 12 червня замовити цього красеня зі знижкою!

Доступні моделі для передзамовлення: https://bit.ly/2zhZJEk та https://bit.ly/2ZnXD0n

Деталі можна дізнатись у зручного вам дилера: https://bit.ly/2TrLiUX