Hollowgram

Відтоді як була створена перша система Hollowgram і каретковий стандарт BB30, система стала ключовим елементом у філософії інтеграції Cannondale. Інженери бренду розробили шатуни та зірки, що дало нові орієнтири у вазі та жорсткості для велосипедів різних класів. Такі переваги як ультракороткі пера задніх асиметричних трикутників та маленький Q-фактор фетбайків стало можливо реалізувати лише завдяки тому, що рама і система сприймаються як єдине ціле. Всі шатуни під BB30 знімаються та дозволяють легко змінювати зірки у системи згідно з вашими уподобаннями.

 

HollowGram SISL2

Це на сьогодні найбільш передова система. Вона характеризується неймовірною легкістю та жорсткістю. 15 років тому оригінальні шатуни Cannondale Hollowgram та впроваджений стандарт BB30 поклали початок революції у велоіндустрії, результатом якої стало домінування надлегких та наджорстких шатунів. Остання еволюція Hollowgram – SISL2 – продовжує цю історію радикальних інновацій. Своїх показників ці порожнисті шатуни досягають завдяки з’єднанню термічно оброблених анаеробною речовиною двох частин. Тестування та моделювання форми шатунів дозволили інженерам привести їх до максимальної жорсткості відносно ваги.

 

HollowGram SI

Запатентований Cannondale процес 3D-штампування дозволяє створювати порожнисті безшовні шатуни, котрі мають видатні характеристики. Насправді це найміцніші та найжорсткіші шатуни, які ми взагалі робили. Легше й жорсткіше навіть, ніж Dura Ace і абсолютно сумісні з будь-якими комплектами зірок Hollowgram. Шатуни HollowGram SI збільшують продуктивність до найвищого рівня.