OPI & SI

Що являє собою Системна Інтеграція? При створенні велосипеда, виробники як правило використовують сторонні комплектуючі. Як правило, при розробці рами не враховуються особливості конструкції компонента, будь це підсідельний штир, винос або каретка.

Компанія Cannondale, при створенні велосипеда, де є позначення Si проектує раму виходячи з конструктивних особливостей виносу, підсідельного штиря, вилки, каретки та інше. Такий підхід, дозволяє не тільки максимально гармонійно злити воєдино різні частини, а й зменшити вагу і збільшити жорсткість.

OPI-One Piece Integration.

Процес при якому з’єднують воєдино кілька компонентів. Прикладом може служити павук і зірки шатуна. Так з’явилися Spidering Hollowgram- зірки які є єдиним цілим з павуком. Таким чином прибрали всі з’єднання які не тільки негативно впливали на жорсткість але і на вагу.

Нові способи кування, такі як 3D Forged дозволяють створювати тривимірні деталі без зайвих з’єднань. Ну а за допомогою фрезерування виходить доплнітельних заощадити вагу там, де це не виклик ослаблення конструкції.