OPI & SI

Технологія SI – це наша філософія, яка полягає в об’єднанні ключових компонентів і рами в єдину систему, щоб досягнути найвищого рівня продуктивності. Це рішення дозволяє інженерам Cannondale реалізовувати й інші власні розробки.

Ми пишаємося тим, що наші рами завжди елегантні та аеродинамічні. Але, беручи участь у перегонах, ви використовуєте не лише раму, а весь велосипед, а відтак логічно дивитись на нього як на сукупну систему. В цьому і є філософія даного рішення. Суть system integrated у тому, щоб оптимізувати роботу ключових компонентів між собою та у комплексі з рамою. Як результат – набагато ефективніший велосипед.

Замість того, щоб обмежувати себе, розробляючи рами вже відомих стандартів, Cannondale виробляє технологічні компоненти в комплексі з рамами. Всі вони розроблені для ідеальної співпраці між собою. Такі технології як BB30, HollowGram, OutFront geometry та Ai Drivetrain надають гонщикові вагому перевагу, а все це – результат філософії System Integration.

Велосипеди Si легші, швидші й більш керовані, ніж прямі конкуренти.

OPI – ONE PIECE INTEGRATION

ОРІ – це процес штампування складних деталей з одного алюмінієвого блоку. Він дозволяє створювати більш легкі, жорсткі та міцні деталі.

Запатентований Cannondale процес 3D-штампування дозволяє отримувати монолітні конструкції, котрі, як правило, завжди складаються з декількох частин. Надалі вони можуть бути зчеплені або зварені в односекційні ковані частини.

Алюмінієвий блок проходить через серію різних ступенів кування, що надає матеріалу складну форму. А вже після цього вони обробляються і досягають своєї кінцевої форми. Процес штампування з алюмінієвого блока закінчується вирівнюванням зернистості, що робить деталі міцнішими й легшими внаслідок видалення надлишкових частинок. Ця технологія використовується при виготовленні труб вилки Lefty, хомутів, системи шатунів Hollowgram і навіть зірок.