Про бренд

Ми завжди з пристрастю ставимося до свого діла. І завжди ставилися. Наша пристрасть не лише в тому, щоб створювати іноваційні та високопродуктивні велосипеди, а ще й в тому, щоб отримувати позитивні враження від велосипеда. Інакше кажучи, проявляти турботу. Ми турбуємося про наші продукти, ми турбуємося про наших клієнтів, ми турбуємося один за одного. Ця позиція принесла нам багато прихильників по всьому світу. Вже чотири десятиріччя це приносить нам задоволення. Кожен день.

Заснована на горищі над ангаром по виробництву консервації Джо Монтгомері, компанія Cannondale почала свою діяльність з виробництва рюкзаків та екіпування. Ім’я було вигадане на честь найближчої залізничної станції. А першим виробленим колісним транспортом став велопричіп. Він же став першою інновацією Cannondale у велосвіті.

Революція почалася з велосипеда! Перша у світі алюмінієва рама зі своєю малою вагою та ефективною жорсткістю стала стандартом для інших компаній та визначила нову алюмінієву еру у велоспорті.

Після цього була розроблена HeadShok — вилка з голчастими підшипниками, які знижували тертя та підвищували плавність роботи амортизатора. Ця інновація і в подальшому застосовувалась у розробці амортизаційних вилок, таких як Lefty.

У Cannondale ніколи не боялися експериментувати. Так, наприклад, компанія випустила SuperV — велосипед, дизайн якого був визнаний одним з найбільш оригінальних та імітованих. Він отримав нагороди з дизайну та механіки від Business Week та Popular Mechanics.

Були розроблені надлегкі порожності  шатуни, а також дизайн виносних підшипників, який і зараз застосовується Shimano, SRAM, FSA та іншими.

Cannondale співпрацював з Volvo над створенням найвпливовішої та успішної команди з МТБ-дисципліни. 17 чемпіонських титулів, 16 національних чемпіонатів, 89 перемог у кубку світу, 2 участі в Олімпійських іграх та 2 золоті медалі на Панамериканских іграх.

Cannondale став першим американським виробником велосипедів, який підтримав європейську Pro-команду. У перший же рік була виграна гонка Джиро Д’Італія. Цей успіх команди та гонщика Маріо Чіполліні закріпив домінування алюмінієвих рам у велоспорті.

Впровадження односторонньої амортизаційної вилки Lefty зміцнило репутацію Cannondale як лідера інновацій. Вилка стала більш легкою та більш міцною, ніж будь-яка інша, а останні її сучасні версії продовжують дивувати велолюбителів і сьогодні.

Cannondale знову модернізував шатуни й каретку. У подальшому цей стандарт отримав ім’я BB30 та є широко розповсюджений дотепер.

Була випущена інноваційна лінійка велосипедів OverMountain. При натисканні перемикача демпфірування та геометрія могли бути відрегульовані в залежності від того, їде велосипед вгору чи спускається з неї. Завдяки цьому ці велосипеди стали найбільш зручними для набираючих популярність гонок ендуро.

Гонщик Cannondale Джером Клеменц виграв свій перший чемпіонат світу з ендуро на своєму Jekyll.